Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wybrał się na promocję książki "Modny PRL" napisanej przez Dorotę Williams i Grzegorza Sołtysiaka. Jak PRL wspominają: Monika Olejnik, Karolina Korwin Piotrkowska, Anna Puślecka, Rafał Królikowski, Bogna Sworowska, Teresa Rosati, Rafał Olbiński i Piotr Kraśko? A Wy, jak wspominacie te czasy?

  Do Los Angeles przyjechała tylko na chwilkę ... ale już tam została. Teraz zaprosiła nas na spacer po swoich ulubionych miejscach w L.A i zdradziła sekret swojego pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. W szczerej rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała też o bardzo trudnych momentach w swoim życiu. Zapraszamy na spotkanie z Izabellą Miko.

  Robert Kupisz zaprezentował swoją nową kolekcję. Nazwał ją "Krywań", czyli tak, jak nazwa się szczyt w Tatrach. Dlatego dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki postanowił zapytać gwiazdy, które przybyły na pokaz o szczyty ich marzeń. O czym marzą: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Marcin Tyszka, Bogna Sworowska, Piotr Rubik, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz i Grażyna Wolszczak?

  W studiu Dzień Dobry TVN, tuż po finale, gościliśmy zwycięzcę 6. edycji programu "Top Model" - Patryka Grudowicza. Patrykowi towarzyszyła prowadząca program i modelka Joanna Krupa. Jaką karierę przewiduje dla zwycięzcy, który otrzymał 100 tys. złotych, kontrakt z agencją mody i miejsce na okładce magazynu "Glamour"? Czy zdaniem Joanny Krupy Patryk ma zadatki na świetnego modela? Czy liczył na wygraną? Jak rodzina zareagowała na jego zwycięstwo?

  6. edycja programu "Top Model" dobiega końca. Jak wyglądają przygotowania do wielkiego finału? Sprawdził to, jak mówi Marcin Prokop, najpiękniejszy dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który spotkał się z finalistami i jurorami programu. Jak czuje się trójka najlepszych modeli tej edycji? Zwycięzca otrzyma na 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelek "AVANT" oraz okładkę w miesięczniku "Glamour". Ciekawi jesteśmy, komu kibicujecie?

  Znany amerykański aktor Tom Hanks zobaczył Fiata 126p w Budapeszcie, gdzie kręcono film "Inferno", i... zakochał się w nim. Dlatego Monika Jaskólska z Bielska-Białej zainicjowała akcję zbiórki pieniędzy na zakup samochodu, który ma zostać podarowany Tomowi Hanksowi. Mateusz Hładki wybrał się w tej sprawie do Bielska-Białej...

  Czwarty czwartek listopada to dla Amerykanów jedno z najważniejszych świąt - Dzień Dziękczynienia. Mateusz Hładki wybrał się do warszawskiej rezydencji ambasadora USA w Polsce, gdzie ambasador, Paul W. Jones wspólnie z żoną Catherine Cheremeteff Jones, opowiedzieli mu o najważniejszych tradycjach związanych z tym świętem. Czego nie może zabraknąć na stole w tym ważnym dla Amerykanów dniu?

  Mimo, że na zewnątrz coraz chłodniej, to w TVN Cafe atmosfera coraz gorętsza! Dziękujemy za wszystkie prezenty, które przynieśliście wczoraj i czekamy na Was jeszcze dziś i jutro! Do zobaczenia w TVN Cafe na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie!

  Mateusz Hładki wybrał się do pięknego Heidelbergu, po którym oprowadził go Steffen Möller. Czy w Niemczech nadal myśli się o Polsce stereotypami? Czym na co dzień zajmuje się Steffen i dlaczego, jego zdaniem, w Polsce ważna jest znajomość geometrii?

  Do Polski dotarła wieść o pierwszej krajance, która dostała dużą rolę w sławnym na całym świecie serialu "Chirurdzy". Marika Domińczyk to córka polskich imigrantów, którzy trafili do Stanów w latach 80. W Dzień Dobry TVN mieliśmy okazję gościć jej siostrę Dagmarę, która również jest aktorką. Poza zawodem łączą je również znani w Hollywood mężowie. Marika jest od 10 lat żoną Scotta Foley'a, który także wystąpił w "Grey's anatomy". Mają razem troje dzieci, którym powtarzają, że aktorstwo to zawód jak każdy inny. W wywiadzie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim Marika opowiedziała jak wygląda praca na planie tak wielkiej produkcji.

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno wrócili ze swojej kolejnej egzotycznej podróży. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z małżeństwem na planie zdjęciowym aby spytać jak wygląda ich życie po programie "Azja Express" dzięki któremu zdobyli dużą sympatię widzów. Czy planują wykorzystać zdobytą popularność?

  Brytyjski piosenkarz i kompozytor Seal to trzykrotny zdobywca nagrody Grammy. Wylansował takie hity jak ”Killer”, ”Crazy”, ”Kiss from a Rose” czy ”Love’s Divine”. Z wokalistą spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy artysta ma szczególne wspomnienia z Polski? Zabiera w trasę swoje dzieci? Jakie relacje łączą go z byłą żoną Heidi Klum? Czy muzyka pomogła mu pogodzić się z chorobą? Kto odkrył jego talent? Ma dystans do siebie?

  Lang Lang jest uznawany za najzdolniejszego pianistę naszych czasów. Pochodzi z Chin, ale większość dorosłego życia spędził w USA. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z nim, aby porozmawiać o sławnych sportowcach, którym udzielił lekcji gry na pianinie, kreskówce mającej największy wpływ na muzyka, rozłące z mamą i przeprowadzce do USA. Za co lubi Nowy Jork? Jak doszło do współpracy pianisty z Pharrellem Williamsem?

  W Polsce co roku rodzi się 3-3,5 tysiąca dzieci z wrodzoną wadą serca. Profesor Janusz Skalski na co dzień ratuje życie takich właśnie dzieci. Dlatego już po raz trzeci odbył się Niepodległościowy Bieg Charytatywny na rzecz Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na sprzęt ratujący życie małych pacjentów. Z profesorem Skalskim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Justin Bieber podbił serca na całym świecie mając zaledwie trzynaście lat. Skąd wziął się na międzynarodowej scenie muzycznej? O fenomenie młodego artysty rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarzem muzycznym Romanem Rogowieckim.

  Michael Greger jest specjalistą od medycyny lifestyle'owej. W swojej książce "Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem" opisuje między innymi naturalne produkty zapobiegające najczęstszym chorobom Ameryki. Czym jego bestseller różni się od innych książek traktujących o zdrowym żywieniu? Na to pytanie odpowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się w końcu w podróż poślubną. Gdzie byli i kogo zabrali ze sobą? O tym w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Czas panowania Rafała Jonkisza dobiegł końca. Nowym Misterem Polski 2016 został łodzianin Jan Dratwicki. Jak planuje wykorzystać swoja popularność? Na galę finałową wysłaliśmy dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego.

  Poznali się gdy Margaret zaczynała swoją karierę. Jak wyznała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu, Bartek na początku ją przerażał. Dziś Bartek Janusz i Margaret pomieszkują razem gdy nachodzi ich jesienna chandra. Na jakie próby wystawiona została do tej pory ich przyjaźń?

  Za co gwiazdy przebrały się na Halloween? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki dostał się na ekskluzywne #secretparty pełne polskich gwiazd. A kto zaskoczył swoim strojem całe Hollywood?

  Aby wystartować w konkursie na Mistera Indii schudł 15 kilo. Pochodzi z konserwatywnej hinduskiej rodziny, która nie podchodziła entuzjastycznie do jego pomysłu na życie. Rohit Khandewal zdradził dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu jaki jest jego sposób na idealne ciało.

  Już po raz dwunasty zostały wręczone nagrody radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. W tym roku otrzymały je: Iwona Szpala i Małgorzata Zubik za cykl artykułów o nieprawidłowościach przy reprywatyzacji Warszawy. Czy spodziewały się, że rozpętają taką burzę? Jak długo pracowały nad materiałem? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jakiś czas temu Marcin Prokop wyzwał na pojedynek Mateusza Hładkiego. Dorota Wellman zaproponowała, aby panowie walczyli w czarnym kisielu. Zobaczcie, w czym Marcin pojawi się w ringu :)

  Dziś ukazuje się płyta Kasi Stankiewicz i Varius Manx "25 Live". Jaka jest różnica między byciem wokalistką-solistką a frontmenką w zespole? Czy artystka lubi "bywać"? Z Kasią rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Rozebrane zdjęcia Joanny Krupy wywołały ostatnio sporo zamieszania w internecie. Czy celebrytka lubi pokazywać się nago? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W filmie USS Indianapolis: Men of Courage Weronika Rosati zagrała u boku Nicolasa Cage'a. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu aktorka zdradziła, jak grało jej się z amerykańskim gwiazdorem i czy lubi chodzić na castingi. Czy Weronika powiedziała coś o swojej nowej miłości?

  W styczniu tego roku Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła córeczkę. Jak zmieniło się jej życie, kiedy urodziła drugie dziecko? Czy myśli o powrocie do pracy? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na potrzeby nowego teledysku Ewelina Lisowska zaczęła trenować boks i tak bardzo jej się spodobał ten sport, że postanowiła kontynuować zajęcia. Z piosenkarką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, aby porozmawiać o jej najnowszej płycie i rodzinie. Czy rodzeństwo ją wspiera?

  Julia Kamińska zmieniła kolor włosów - teraz jest blondynką. Czy związane są z tym jakieś zmiany w jej życiu? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.