Kuba Wojewódzki

  Kuba Wojewódzki

  Karol Friz Wiśniewski gościem programu „Kuba Wojewódzki”. 24-letni youtuber opowiedział jak prowadzi swoje biznesy, które już uczyniły go milionerem. Friz zdradził w programie swoje plany pomnażania majątku i wejścia na giełdę, o których jak sam przyznał – dotychczas nie mówił. „To będzie coś innowacyjnego” – powiedział.

  Wtorkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego był pełen muzycznych emocji. Na kanapie zasiedli najpopularniejsi polscy artyści - Cleo i Krzysztof Zalewski, którzy pierwszy raz zaśpiewali w duecie. Zobacz ten odcinek show.

  Na instagramowym profilu Marcina Prokopa pojawiło się zdjęcie, na którym prowadzący Dzień Dobry TVN pozuje z Kubą Wojewódzkim. Przy jakiej okazji zostało zrobione? Jakie relacje łączą Marcina i Kubę? Co jeszcze działo się w social mediach w mijającym tygodniu? Sprawdziła to nasza dziennikarka Barbara Pasek. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego - zdaniem internautów - księżna Kate i książę William chcieli począć nowego potomka właśnie w Polsce ;)

  Krystyna Janda, znana w Internecie ze swoich mocnych wypowiedzi na temat obecnego Rządu, odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego, gdzie swoje opinie powtórzyła na antenie. Jak radzi sobie z hejtem? O czym jeszcze rozmawiali? I czy aktorka wie, kim jest Maffashion?

  Podczas wywiadu dla TVN Style Renata Kaczoruk przyznała w końcu, że fala hejtu, która spotkała ją po udziale w Azja Express bardzo ją dotknęła. Powiedziała również o tym, jak wygląda jej związek z Kubą Wojewódzkim, choć wcześniej twierdziła, że nie będzie poruszać spraw prywatnych w wywiadach. Czy Magdzie Mołek udało się "otworzyć" modelkę? A może to zwykłe ocieplanie wizerunku?

  Gwiazdy oficjalnie zaczęły sezon na wakacje. Aleksandra Kwaśniewska z mężem pojechali na Kubę, Anja Rubik na Malediwy, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na Lazurowe Wybrzeże, a Ewelina Lisowska do Dubaju. Skąd o tym wszystkim wiemy? Oczywiście z Internetu. Jakie jeszcze gorące informacje można było znaleźć w tym tygodniu w sieci? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Polacy dzielą się na 2 typy: tych, którzy kochają Tomasza Niecika i tych, którzy go nie trawią. Jaką burzę tym razem rozpętał w Internecie? Na to pytanie w Dzień Dobry TVN odpowiada Barbara Pasek.

  Adam Jaworski, znany jako DJ Adamus, nie ukrywa, że był złym chłopcem, który lubił eksperymentować i korzystać z życia. Ale to już przeszłość. O powodach zmiany swojego trybu życia powiedział w Dzień Dobry TVN. Dlaczego odciął się od Kuby Wojewódzkiego, w którego programie zaistniał? Zobaczyliśmy również, jak Dorota Wellman wkłada palec w oko Adama. Jak to się skończyło? ;)

  Renata Kaczoruk spotkała się z falą hejtu po występie w "Azja Express". Dorota Masłowska w swoim felietonie nazwała ją wizerunkową bankrutką, zaznaczając jednak, że gdyby dziewczyna Wojewódzkiego była mężczyzną, to cechy jej charakteru, które uwydatnił program byłyby zupełnie inaczej przyjęte. Czy nienawiść publiczności i zła sława też mogą być "paliwem" dla kariery? W Dzień Dobry TVN modelka opowiedziała o swojej azjatyckiej przygodzie i stworzonym przez nią dokumencie "Modelki 3.0", który będzie można zobaczyć już dziś w TVN Style.

  W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Kuba Wojewódzki poślubił swoją partnerkę Renatę Kaczoruk. Plotki podsycają sami zainteresowani. Co na ten temat sądzą gwiazdy? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych polskich gwiazd. Większość osób figurujących w zestawieniu jest związana ze stacją TVN. Za co redakcja tygodnika doceniła Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? I które miejsce w rankingu zajął prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar?

  Czy jesienią 2015 powrócą na antenę znane seriale i programy rozrywkowe? Czy pojawią się nowości? W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje dowiecie się, co czeka widzów TVN w jesiennej ramówce. Zobaczcie też nowy spot wizerunkowy TVN! Podoba się Wam? Wystąpili w nim m.in.: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska.

  Dorota Wellman osobiście zaprosiła kilka dni temu Kubę Wojewódzkiego do programu Dzień Dobry TVN, ale Kuba - choć obiecał, że przyjdzie do programu śniadaniowego - do tej pory się u nas nie pojawił. Dlaczego? I kiedy wreszcie zaszczyci nas swoją obecnością? ;-)