Przed nami kolejny odcinek cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN". To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników futbolu, ponieważ gościem Krzysztofa Skórzyńskiego będzie uznany sędzia piłkarski, Szymon Marciniak. Wywiad zostanie wyemitowany już w sobotę, 7 stycznia br. na antenie TVN.
Dominik i Marcin walczą w szpitalu o powrót do zdrowia. Przed świętami Bożego Narodzenia małych pacjentów odwiedzili prowadzący Dzień Dobry TVN: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz wolontariuszki Fundacji "Dr Clown".
Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać, dzięki czemu jego widownia ciągle może liczyć na ogromne dawki emocji. Tym razem zaprosił do swojego studia ukochaną aktorkę wszystkich Polaków oraz dziennikarza-showmana. Domyślacie się o kogo chodzi?
W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedzieli, jak się czują w obliczu nowego wyzwania i czy stresują się nową rolą. To ich pierwszy wywiad na ten temat, którego udzielili w mediach.
Krzysztof Skórzyński jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN i TVN 24. Dziennikarz specjalizuje się głównie w tematach politycznych. Kilka miesięcy temu wystąpił w programie "Mask Singer" i zaprezentował się widzom z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Jak zaczęła się jego kariera w telewizji?
Zagadka "Mask Singer" rozwiązana. 7 maja odbył się wielki finał programu. W ostatnim odcinku na scenie zaprezentował się Deszcz, Kogut oraz Bocian, czyli kolejno Natasza Urbańska, Krzysztof Skórzyński i Ania Karwan.
Kaski są potrzebne nie tylko w sportach ekstremalnych, ale również podczas jazdy na rowerze lub deskorolce. Chodzi o nasze bezpieczeństwo. Kask chroni naszą najważniejszą część ciała, czyli głowę. Niestety dzieciaki często wstydzą się jeździć w kasku. Z czego to wynika? Michał Machura stworzył akcję "jazda w kasku nie boli". Skierowana jest ona do rowerzystów, rolkarzy, narciarzy i tych którzy jeżdżą na deskorolkach. Zobacz eksperyment Pana Michała, który obrazuje co się dzieje z głową rowerzysty w czasie uderzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Krzysztofa Skórzyńskiego, który miał wypadek na rowerze, jechał w kasku oraz Magdalenę Kornet, która miała wypadek, jechała bez kasku na longboardzie.
W Sejmie Rzeczpospolitej Polski pracuje 460 posłów w takim tłumie łatwo się ukryć i na sali obrad dyskretnie "przydusić komara". Co należy do obowiązków posła? Czy zwykły obywatel ma możliwość bezpośredniej rozmowy z jego przedstawicielem na sali sejmowej? Z czy możemy się do niego zwrócić? I czy posłowie są w jakikolwiek sposób rozliczani ze swojej pracy? O trudnym i nieraz stresującym zawodzie posła rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim.
Kobiety mają dziewięć miesięcy, żeby przygotować się emocjonalnie do bycia mamą. A co z ojcami? Czy do bycia tatą trzeba dorosnąć? Jak mężczyźni uczą się ojcostwa? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z aktorką Darią Widawską, dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim i aktorem Wojciechem Błachem.
Obecnie przeprowadzenie rekolekcji należy do obowiązków szkoły. Jednak coraz częściej słyszy się głosy, że lepiej by było, gdyby rekolekcje organizowano poza szkołą i nie w trakcie godzin lekcyjnych. A jakiego zdania są goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz Faktów TVN Krzysztof Skórzyński i Marcin Celiński z Inicjatywy Obywatelskiej "Świecka Szkoła"?
Do ataku w Londynie doszło dokładnie w rocznicę zamachów w Belgii. Wszystko wskazuje, że był to atak terrorystyczny. Na ten moment mamy informacje o 3 ofiarach śmiertelnych i około 40 rannych. Zamachowiec został zastrzelony. Kim był? Czy działał sam? Dlaczego terroryści coraz częściej działają jako samotne wilki? A ile zamachów na przestrzeni ostatnich lat zostało udaremnionych? I co o londyńskim zamachu pisała polska prasa? O tym w Dzień Dobry TVN Krzysztof Skórzyński.
Wśród psychiatrów od lat panuje zasada, że nie diagnozują osób publicznych „na odległość”. Amerykańscy eksperci w dziedzinie psychologii złamali ostatnio tę zasadę i w New York Timesie opublikowali list, z którego wynika, że obecny Prezydent USA, Donald Trump, może być niespełna rozumu. Czy politycy pełniący najważniejsze funkcje w państwie powinni przechodzić badania psychiatryczne przed objęciem stanowiska? Jakie choroby wykluczałyby możliwość pełnienia funkcji prezydenta albo premiera? Gdzie jest miejsce na tajemnicę lekarską? A może taka procedura stałaby się bronią w ręku opozycji? W Dzień Dobry TVN wszystkie za i przeciw badań psychiatrycznych polityków rozważali: prawniczka i polityk Katarzyna Piekarska, psychiatra dr Hubert Maria Kowalczys oraz dziennikarz Faktów TVN Krzysztof Skórzyński.
W pewnym przedszkolu w Houston wywieszono kartkę z następującą odezwą do rodziców: „Odbierasz swoje dziecko! WYŁĄCZ TELEFON! Twoje dziecko cieszy się, że cię widzi! A czy ty cieszysz się, że widzisz swoje dziecko? Widzieliśmy dzieci próbujące wręczać rodzicom swoje ukończone prace plastyczne i rodziców wiszących na telefonach. Słyszeliśmy dziecko mówiące >>Mamusiu, mamusiu, mamusiu...<< i rodzica, który więcej uwagi poświęca swojemu smartfonowi niż własnemu dziecku. To wstrząsające. Wyłącz telefon!”. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: prezenterkę telewizyjną Magdalenę Modrą, psycholog dziecięcą Aleksandrę Piotrowską i dziennikarza Fatów TVN Krzysztofa Skórzyńskiego, by zapytać, co czuje dziecko, które musi walczyć o uwagę swojego rodzica.
O relacjach pacjent - lekarz rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z prof. Romualdem Krajewskim, neurochirurgiem i wiceprezesem Naczelnej Rady Lekarskiej, Adamem Sandauerem, przewodniczącym Stowarzyszenia Pacjentów "Primum Non Nocere" i Krzysztofem Skórzyńskim, dziennikarzem Faktów TVN, który niedawno opublikował na Facebooku post na temat tego, jak traktowane są rodziny pacjentów szpitali. Kiedy lekarz może nie udzielić informacji o stanie zdrowia? Czy może zataić informacje na temat stanu zdrowia pacjenta przed nim samym lub przed jego bliskimi?