Julia Wieniawa

    Julia Wieniawa

    Anna Czartoryska-Niemczycka, Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Orłoś, Kajetan Kajetanowicz, Edyta Jungowska, Małgorzata Zawadzka, Jacek Cygan... To tylko kilka gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na balu fundacji Fundację "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom", która istnieje już 17 lat. Pojawiła się tam również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co gwiazdy czytają swoim dzieciom i wnukom? Jak znajdują na to czas?

    Niedawno Internet żył jej maturą. Jak poradziła sobie na pierwszym tak ważnym egzaminie w życiu? Jakie są jej plany odnośnie studiów? A co z palami muzycznymi? W Dzień Dobry Wakacje Julia Wieniawa opowiedziała o tym, jak spełnia się jej muzyczne marzenie. Jakie ma plany na najbliższy rok? Na naszej scenie Julia wykonała swoją najnowszą piosenkę "Oddycham".

    Julia Wieniawa jest idolką młodego pokolenia. Jej profil na instagramie obserwuje ponad 370 tys. osób. Julia właśnie nagrywa swoją płytę. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek mogła przyjrzeć się jej pracy w studiu nagrań. Czy głos młodej wokalistki jest poddawany obróbce? O czym jest utwór "Oddycham", na który czekają fani Julii? Kiedy piosenka będzie miała swoją premierę?

    Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Julia Wieniawa. Zaprezentowała utwór "Co mi jest" będący zapowiedzią jej debiutanckiej płyty, która ukaże się wiosną 2016 r. Album będzie charakteryzował się lekkim klubowym klimatem z pogranicza gatunków House, Deep house, Garage, czy nawet Chillout Lounge.