Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  Lenny Kravitz i Cuba Gooding Jr., obok Oprah Winfrey i Foresta Whitakera, to gwiazdy, które wzięły udział w filmie "Kamerdyner". Obraz opowiada o zmianach społeczno-politycznych w Ameryce, kulisach Białego Domu oraz o życiu jego rezydentów. Anna Wendzikowska spotkała się aktorami najbardziej oczekiwanego filmu sezonu.

  Już jutro na ekrany kin wchodzi druga część "Hobbita". Czy kolejna część przygód kompanii Thorina i Bilbo Bagginsa jest lepsza pod pierwszej? Zobaczcie czego Ania Wendzikowska dowiedziała się od aktorów i twórców filmu. Kto chciał być elfem, a kto krasnoludem?

  Na ekrany wchodzi właśnie druga część Hobbita, w której pojawia się nowa postać - Bard Łucznik grany przez Luke'a Evansa. Czy rzeczywiście informację o tym iż zagra w filmie dostał 18 miesięcy po castingu? Zobaczcie co jeszcze, przystojny aktor, zdradził Annie Wendzikowskiej.

  Znany głównie z ról w serialu "The Office", adaptacji kultowej powieści "Autostopem przez Galaktykę" Douglasa Adamsa oraz doktora Watsona w serialu "Sherlock" - luźniej adaptacji twórczości Arthura Conan Doyle'a. Teraz gra Hobbita w filmie Petera Jacksona. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem.

  Smok w" Hobbicie 2" Petera Jacksona. Nazywany najzdolniejszym aktorem młodego pokolenia. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Benedictem Cumberbatchem. Jak ocenia pracę swoją i grafików?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sebastian Karpiel Bułecka - świetny i "odświętny". U nas: w nastroju do prywatnych rozmów! Dawid Kwiatkowski - polski Justin Bieber. Na naszym czacie na specjalne życzenie widzów. W programie także: w roli głównej Marek Kondrat oraz gwiazda która, kocha Polskę - Natalia Oreiro! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi duet: Rusin - Węglarczyk!

  Evangeline Lilly to piękna Elfka z filmu "Hobbit 2". Dla niej reżyser zmienił scenariusz filmu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką. Jak Peter Jackson złamał jej serce i jak dużo musiała trenować do roli?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kari zaśpiewała piosenkę „Hurry Up”. Podoba Wam się?

  Po tym, jak Prezydent Warszawy postanowiła zamknąć wszystkie wjazdy i zjazdy warszawskich mostów i nie da się już jeździć po stolicy czterema kółkami, Marcin Prokop postanowił pokonywać drogę z domu do pracy... samolotem. Tym samym, którym Tom Cruise latał w filmie "Top Gun". Zobaczcie naszego asa przestworzy w akcji! :)

  Anna Wendzikowska przyglądała się ostatnim przygotowaniom do pokazu Łukasza Jemioła w towarzystwie samego projektanta i "pierwszego oficera", czyli reżysera pokazu - Katarzyny Sokołowskiej.

  Paul Walker zginął w wypadku samochodowym. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska poznała go osobiście. Był surferem, osierocił 15-letnią córkę, kochał morze. Znamy go z filmu "Szybcy i wściekli". Angażował się w akcje charytatywne m.inn. w zbiórkę pieniędzy dla ofiar tajfunu na Filipinach. Jaka była przyczyna wypadku? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Ania Wendzikowska.

  Dziennikarka Anna Wendzikowska zabrała nas za kulisy swojej pracy. Zobaczcie, co dzieje się w kuluarach press junketów i przyjrzyjcie się Los Angeles oczami Ani. Czym jest tak naprawę press junket?

  Richard Phillips to kapitan MV Maersk Alabama, w którego, w filmie "Kapitan Phillips", wcielił się Tom Hanks. Kiedy MV Maersk Alabama przepływał koło wybrzeży Somalii, piraci wdarli się na pokład. Kapitan, by ratować załogę, oddał się w ręce porywaczy. Potem napisał o tych wydarzeniach książkę "Kapitan. Na służbie", która stała się bestsellerem. Z kapitanem Richardem Phillipsem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Marta Żmuda - Trzebiatowska dba o swoją rodzinę. Kocha teatr, nie tylko wtedy, kiedy sama w nim gra :). Ceni sobie przyjaźń z kobietami. Lubi także dobrą herbatę i dlatego spotkała się z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kasią Olubińską w herbaciarni. Czy Aldona Jankowska Marcie zawdzięcza swoją karierę?

  Na polskie ekrany wchodzi film "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia". Pierwsza część tej serii okazała się spektakularnym ekonomicznym sukcesem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN - Anna Wendzikowska spotkała się z gwiazdami tego filmu: Jennifer Lawrence i Joshem Hutchersonem

  Na polskie ekrany wchodzi film "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia". Pierwsza część tej serii okazała się spektakularnym ekonomicznym sukcesem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN - Anna Wendzikowska, w Los Angeles, spotkała się z gwiazdami tego filmu: Lennym Kravitzem i Elizabeth Banks. Opowiedzieli o "szeptankach", zjawisku komercjalizacji i czułości między nimi.

  Niebawem na ekrany kin wejdzie druga cześć sagi "Igrzyska Śmierci". Podczas amerykańskiej premiery filmu Annie Wendzikowskiej udało się porozmawiać z Woodym Harrelsonem i Liamem Hemsworthem.

  Przy okazji premiery filmu "Thor: Mroczny świat" dziennikarka Dzień Dobry TVN, Anna Wendzikowska, spotkała się z najgorszym z bogów, czyli z Tomem Hiddlestonen. Jak aktor odbiera coraz bardziej rosnącą popularność?

  W piątek, na ekrany kin, wchodzi najnowszy film Jacka Bromskiego "Bilet na księżyc". Na premierze filmu Anna Wendzikowska rozmawiała z Filipem Pławiakiem, Jackiem Bromskim, Andrzejem Chyrą, Mateuszem Kościukiewiczem o ich pierwszych miłościach.

  Omenaa Mensah i niezwykła sesja zdjęciowa w cyrku. Były kozy, foki, wielbłądy i słonie. Izabela Janachowska o swoim ślubie, Michał Żebrowski po raz drugi został ojcem oraz wiemy, kto zasiądzie w jury "Project Runway". O tym wszystkim, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, tropicielka najświeższych newsów ze świata show-biznesu Agnieszka Jastrzębska.

  Jego fotografie znajdują się w kolekcji brytyjskiego Muzeum Wiktorii i Alberta oraz w tokijskim oddziale Metropolitan Museum, jego blog - The Sartorialist odwiedzany jest przez około milion użytkowników miesięcznie. Ze światowej sławy fotografem Scottem Schumanem rozmawiała Ania Wendzikowska.

  Z Anną Wendzikowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Który aktor, zdaniem Anny Wendzikowskiej, powinien zagrać Christiana Greya? Czy Marcin Porkop mógłby wcielić się w tę postać? :) A kogo Wy widzicie w tej roli?

  Film "Mój biegun" to historia Janka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy biegunów. Jak Maciek Musiał wspomina zdjęcia do filmu? Czy konfrontował się z protagonistą filmu? Jak Maciek wyznaczył sobie drogę ku karierze? Kogo podziwia? W Dzień Dobry TVN opowiedział, jak trudno jest zagrać człowieka niepełnosprawnego.

  "Czas na miłość" to nowa komedia romantyczna o miłości i podróżach w czasie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami. Rachel McAdams i Domhnall Gleeson opowiedzieli, czy wierzą w przeznaczenie, co było dla nich najtrudniejszą rzeczą z technicznego punktu widzenia oraz czy sceny łóżkowe były trudne?

  31 sierpnia minęła 16. rocznica jej śmierci. Nazywano ja Królową Ludzkich Serc. Kim naprawdę była Diana? Z filmową Dianą, Naomi Watts, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Co Anglicy sądzą o filmie? Czy zaakceptowali Naomi, jako Dianę? O komentarz, w studiu Dzień Dobry TVN, poprosiliśmy Karolinę Korwin-Piotrowską i Bartosza Węglarczyka.

  Co roku prezentowanych jest tu 350 filmów z 60 krajów świata. Do Toronto przyjechali m.in. Julia Roberts, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Keanu Reeves, Brad Pitt. Była tam też dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Do Polski przywiozła niezapomniane wrażenia.

  Katarzyna Olubińska zabrała dziś kamerę Dzień Dobry TVN do lasu. Do swojego domu zaprosiła nas i naszych widzów Agnieszka Kręglicka. Dlaczego Agnieszka zdecydowała się na dom w lesie i co to jest świdermajer?

  Reżyser Oliver Hirschbiegel i odtwórczyni głównej roli Naomi Watts opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o pracy nad wchodzącym właśnie do kin filmie "Diana". Co było najtrudniejsze podczas pracy przy filmie i przy roli księżnej?

  "Notting Hill" , "Dziennik Bridget Jones" to arcyzabawne filmy Richarda Curtisa, który jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich twórców komedii romantycznych. Czy, wchodzący na ekrany kin, film " Czas na miłość" będzie jego ostatnim? Z reżyserem spotkała się Anna Wendzikowska.