34-latek porwał byłą dziewczynę. Grozi mu 5 lat więzienia

Policja

Mężczyzna zaatakował swoją byłą dziewczynę, siłą wciągnął do auta, straszył ją i bił. Podejrzany o uprowadzenie kobiety 34-latek został zatrzymany przez śląską policję. Grozi mu 5 lat więzienia.

Tarnowskie Góry: porwał byłą dziewczynę

26-latka została porwana przez byłego chłopaka z własnej posesji. Kobieta zgłosiła ten fakt na policję. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna zaatakował ją i siłą wciągnął do auta, a także straszył ją i bił. W końcu jednak odwiózł 26-latkę do domu i uwolnił.
Policjanci ustalili miejsce pobytu sprawcy i go zatrzymali. 34-latek tłumaczył, że powodem jego zachowania była zazdrość i nie miał zamiaru zrobić krzywdy swojej byłej dziewczynie.

Śląsk: 34-latek porwał byłą dziewczynę

Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego usłyszał zarzuty zmuszania do określonego zachowania przy użyciu siły oraz pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem kobiety.
Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi mu do 5 lat więzienia. Kara może zostać zwiększona o połowę, ponieważ mężczyzna zarzucanego czynu dopuścił się go w warunkach recydywy.
Porwania rodzicielskie. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Luiza Bebłot
Źródło: PAP
Pozostałe wiadomości