34-latek porwał byłą dziewczynę. Grozi mu 5 lat więzienia

Policja
Foremniakowski/Getty Images
Mężczyzna zaatakował swoją byłą dziewczynę, siłą wciągnął do auta, straszył ją i bił. Podejrzany o uprowadzenie kobiety 34-latek został zatrzymany przez śląską policję. Grozi mu 5 lat więzienia.

Tarnowskie Góry: porwał byłą dziewczynę

26-latka została porwana przez byłego chłopaka z własnej posesji. Kobieta zgłosiła ten fakt na policję. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna zaatakował ją i siłą wciągnął do auta, a także straszył ją i bił. W końcu jednak odwiózł 26-latkę do domu i uwolnił.

Policjanci ustalili miejsce pobytu sprawcy i go zatrzymali. 34-latek tłumaczył, że powodem jego zachowania była zazdrość i nie miał zamiaru zrobić krzywdy swojej byłej dziewczynie.

Śląsk: 34-latek porwał byłą dziewczynę

Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego usłyszał zarzuty zmuszania do określonego zachowania przy użyciu siły oraz pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem kobiety.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Grozi mu do 5 lat więzienia. Kara może zostać zwiększona o połowę, ponieważ mężczyzna zarzucanego czynu dopuścił się go w warunkach recydywy.

Porwania rodzicielskie. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Kamil Mokrzycki po śmierci siostrzenicy wybuduje hospicjum dla dzieci. "Pożegnanie z Kają dało mi siłę"

Anita Werner opiekuje się niepełnosprawnym tatą. "Wiem, jak to jest, gdy trzeba stanąć nagle przed wyzwaniem"

Julia Wróblewska w obszernym wywiadzie o zaburzeniach osobowości. "Moje problemy zaczęły się po rozwodzie rodziców"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: PAP

podziel się:

Pozostałe wiadomości