Pogoda

Casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Kto dostał się do finałowej dziesiątki?

Pogoda

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Filip Chajzer, Ewa Drzyzga
Szukamy nowego prezentera pogody
Szukamy nowego prezentera pogodyDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych dziesięciu kandydatów, z którymi spotkał się Filip Chajzer oraz Ewa Drzyzga. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców? 

Konkurs na prezentera/prezenterkę prognozy pogody w Dzień Dobry TVN

Pierwszy etap konkursu już za nami. Spośród wielu zgłoszeń wybrano dziesięciu kandydatów.

- Jestem zszokowana, że aż tyle zgłoszeń napłynęło. To była ciężka praca, żeby wybrać tę dziesiątkę. To już jest niesamowite - przyznała Ewa Drzyzga, przewodnicząca jury.

Casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Finałowa dziesiątka

O wygraną powalczy osiem kobiet i dwóch mężczyzn. Kandydaci w rozmowie z Filipem Chajzerem musieli uzasadnić, dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani. - Mogę ubrać całą ekipę: prowadzących, kamerzystów. Jestem projektantem ubioru i stylizuję. Dwa w jednym - przekonywał Maciej.

- Możliwość poprowadzenia pogody to jest wyjście poza szablon i możliwość realizowania się w inny sposób niż dotychczas, robienia czegoś kreatywnego, nowego, także myślę, że będzie to bardzo ciekawa przygoda. Zobaczymy, co będzie dalej - stwierdził Filip, kolejny uczestnik.

Kandydatki i kandydaci pod czujnym okiem jury są poddawani różnym próbom. W Centrum Nauki Kopernik czekały na nich owady, ślimaki etc. Zobacz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Filip Chajzer, Ewa Drzyzga

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości