Najciekawsze fakty z życia Toma Cruise'a. "Każda jego żona była rekrutowana przez sektę"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Tom Cruise, jakiego nie znacie
Tom Cruise, jakiego nie znacieDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Tom Cruise uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych i wpływowych aktorów w historii Hollywood. Artysta zyskał sławę dzięki zapadającym w pamięć rolom filmowym, ale na uwagę zasługuje także jego życie osobiste. W Dzień Dobry TVN przekonywała o tym Anna Wedzikowska.

Tom Cruise - wybitny aktor

Na przestrzeni ostatnich kilku dekad Tom Cruise podjął się pracy nad wieloma wyjątkowymi projektami. W jego bogatym dorobku artystycznym nie brakuje nieprzeciętnych ról, które zyskały uznanie widzów z całego świata. W 1986 roku na ekrany kin trafił melodramat sensacyjny "Top Gun" w reżyserii Tony'ego Scotta. To właśnie dzięki tej produkcji kariera 24-letniego wówczas aktora nabrała tempa.

- Uważam, że tego filmu nie da się nie kochać - stwierdziła Anna Wendzikowska.

Tom Cruise - kontrowersyjna gwiazda filmowa

Tom Cruise zachwyca kunsztem swoich umiejętności, ale nie stroni też od licznych skandali. Nie da się ukryć, że wybitne osiągnięcia nie uchroniły aktora przed krytyką dotyczącą jego bliskiego związku z Kościołem Scejntologów.

- Głośno mówi się o tym, że w zasadzie każda jego żona była rekrutowana i musiała być zaaprobowana przez sektę - zauważyła Anna Wendzikowska, nawiązując tym samym do życia osobistego artysty. Dziennikarka podkreśliła, że hollywoodzki aktor ma za sobą aż trzy nieudane małżeństwa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ken Ishii/Stringer/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości