Kate Winslet o kultowym pocałunku z "Titanica". Ta "scena była koszmarem"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Kate Winslet w wywiadzie dla "Vanity Fair" powróciła wspomnieniami do kultowej sceny pocałunku z filmu "Titanic". - Wcale nie było tak romantycznie, jak my to wszystko widzieliśmy - powiedziała dziennikarka z TVN24 Dagmara Kaczmarek-Szałkow w cyklu "5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku".

Kate Winslet wspomina słynny pocałunek z Leonardo DiCaprio

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio poznali się w połowie lat 90. XX w. na planie "Titanica" w reż. Jamesa Camerona. Ona zagrała Rose, a on - Jacka. Ostatnio aktorka w wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich legendarnej sceny pocałunku.

- Wcale nie było tak romantycznie, jak my to wszystko widzieliśmy. Scena nagrana 27 lat temu była koszmarem dla Kate Winslet. W wywiadzie mówi, że Leo całował doskonale, ale miała strasznie uciskający gorset, ledwo mogła oddychać, a Leo cały czas się śmiał. Musieli tę scenę powtarzać bardzo wiele razy - przytoczyła Dagmara Kaczmarek-Szałkow w Dzień Dobry TVN.

Kate Winslet ujawnia, co działo się na planie "Titanica"

Kate Winslet przyznała też, że w trakcie nagrywania kultowej sceny musiała poprawiać makijaż. - Po każdym ujęciu wyglądałam, jakbym ssała karmelowy batonik z czekoladą, bo jego makijaż spływał na mnie, a on wyglądał, jakby brakowało mu części twarzy - stwierdziła aktorka. Aktorzy mieli bowiem różne odcienie podkładu.

Jak dodała Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Kate Winslet odpowiedzialna była za "dorobienie" makijażu. - Ekipa filmowa nie była w stanie tak sprawnie dotrzeć do aktorów między ujęciami. Pędzle i gąbki miała ukryte w swoim kostiumie - podkreśliła dziennikarka.

Więcej newsów w materiale wideo i na stronie TVN24.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Źródło zdjęcia głównego: CBS Photo Archive/Getty Images

Pozostałe wiadomości