Aktor z "To właśnie miłość" i była żona Elona Muska wzięli ślub. Do sieci trafiły zdjęcia

Thomas Brodie-Sangster i Talulah Riley
Thomas Brodie-Sangster i Talulah Riley wzięli ślub
Źródło: Dave Benett/Getty Images
Thomas Brodie-Sangster i Talulah Riley powiedzieli sobie "tak". W mediach społecznościowych opublikowano fotografie z ich uroczystości, a w komentarzach posypały się życzenia i gratulacje. - Wszystkiego najlepszego! - czytamy pod postami.

Thomas Brodie-Sangster i Talulah Riley - historia związku

Thomas Brodie-Sangster - znany z takich filmów jak "Gra o tron" czy "To właśnie miłość" - w 2021 roku poznał na planie miniserialu aktorkę, która grała m.in. w "Incepcji", Talulah Riley. Para szybko zdała sobie sprawę, że poza ekranem wiele ich łączy, a w lipcu ogłosiła swoje zaręczyny.

Z wielką radością informuję, że po dwóch latach związku Thomas Brodie-Sangster i ja jesteśmy zaręczeni
- napisała wówczas aktorka na platformie X.

Dalsza część artykułów pod materiałem wideo.

DD_20240501_Suknie_REP
Wyjątkowa suknia ślubna
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zakochanym publicznie pogratulował sam Elon Musk, który dwukrotnie był mężem Talulah Riley (w latach 2010-2012 i 2012-2016).

Thomas Brodie-Sangster i Talulah Riley są już po ślubie

Jak podaje The Sun, Thomas Brodie-Sangster i Talulah Riley wzięli ślub 22 czerwca 2024 roku w kościele św. Jerzego w Anstey w Anglii, a dzień później zdjęcia z ich ceremonii obiegły media społecznościowe. Aktorka miała na sobie klasyczną białą suknię z wiązanymi ramiączkami i welonem, a aktor - kwiecistą kamizelkę i spodnie w paski.

Fani zasypali parę młodą gratulacjami i życzeniami. "Gratuluję", "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", "Piękni", "Powodzenia" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: The Sun 

Źródło zdjęcia głównego: Dave Benett/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości