Gwiazdy

Syn Toma Hanksa o trudach dorastania w cieniu sławnego ojca. "Nie zrobiłem nic, aby zasłużyć na uznanie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Chester "Chet" Hanks to syn cieszącego się ogromnym uznaniem aktora Toma Hanksa. W jednym z najnowszych wywiadów opowiedział o negatywnych skutkach życia w cieniu znanych rodziców. Jak twierdzi, rozpoznawalność nie zawsze była dla niego opłacalna.

Chester "Chet" Hanks - dzieciństwo w blasku fleszy

Chester "Chet" Hanks to syn jednego z najpopularniejszych aktorów Hollywood Toma Hanksa i i jego żony Rity Wilson. Mężczyzna od dłuższego czasu informuje w mediach o swoich problemach, które są konsekwencją dorastania w blasku fleszy u boku znanych rodziców. W jednym z najnowszych wywiadów syn Hanksa ponownie poruszył temat swojego dzieciństwa. Opowiedział m.in. o obozie przetrwania w dziczy w stanie Utah.

- Przez wiele miesięcy próbowano go wyprowadzić z uzależnienia od narkotyków - tłumaczy reporterka Sandra Hajduk-Popińska w studiu Dzień Dobry TVN.

Chet Hanks o odwyku

Chet stwierdził, że był tam dłużej, niż było to konieczne. - Byłem tam dłużej niż ktokolwiek inny, kogo widziałem, z wyjątkiem jednego dzieciaka, który był tam przez sześć miesięcy - powiedział.

- Innymi słowy "próbowano wyciągnąć z niego pieniądze". Mocna słowa i kontrowersyjna wypowiedź - podkreśla nasza dziennikarka. W innym wywiadzie młody Hanks zaznaczył, że od zawsze był synem znanych rodziców i "nie zrobił nic, aby zasłużyć na uznanie czy rozpoznawalność".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Jeff Kravitz / Contributor

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości