Selena Gomez zachwyca w sukni ślubnej. Internauci: "Najpiękniejsza panna młoda"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/TikTok
Ulubieńcy Hollywood
Ulubieńcy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Media obiegły zdjęcia i nagrania Seleny Gomez w stylizacji ślubnej. Zaskakujące kadry nie są efektem zabawy z programem graficznym. Dlaczego aktorka zdecydowała się pokazać światu w długiej białej sukni?

Selena Gomez w sukni ślubnej

Selena Gomez nie może narzekać na zainteresowanie mediów. Wielu internautów wciąż nie zapomniało o uczuciu łączącym ją z piosenkarzem Justinem Bieberem, mimo że ten od kilku lat jest mężem modelki Hailey Bieber. Choć Selena wielokrotnie podkreślała, że jest jej dobrze w pojedynkę, to media dalej rozpisują się o jej potencjalnych związkach ze znanymi mężczyznami.

Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcia aktorki wzbudziły tak wielkie emocje w sieci. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie stylizacją ślubną. Selena Gomez założyła piękną białą suknię, w której prezentowała się jak prawdziwa księżniczka. Kreację uzupełniały białe dodatki: welon, rękawiczki i glany.

Selena Gomez jako panna młoda

Dlaczego Selena Gomez pozuję w sukni ślubnej? Okazuje się, że aktorka założyła ten strój jedynie na plan zdjęciowy nowego sezonu serialu, nad którym aktualnie pracuje. Niektórzy fani przyznali w komentarzach, że przez chwile uwierzyli, że ich ulubiona gwiazda naprawdę wychodzi za mąż.

- "W pierwszej chwili byłem w szoku", "Musiałem sprawdzić w kilku źródłach, czy to nie fotomontaż", "Przez moment myślałam, że wyszłaś za mąż" - pisali. Stylizacja Seleny szybko stała się hitem w sieci. Na TikToku już pojawiły się fragmenty z planu zdjęciowego.

- "Najpiękniejsza panna młoda", "Pięknie. Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy jak wychodzi za mąż za odpowiedniego mężczyznę", "Nie podoba mi się aż tak ta sukienka, ale Selena wygląda rewelacyjnie" - czytamy pod nagraniem opublikowanym na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Gotham / Contributor

Pozostałe wiadomości