Połączyła je miłość do muzyki. Shandy i Eva na scenie Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
To muzyka jest miłością
To muzyka jest miłością
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Shandy&Eva to akustyczny duet grający piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper), perkusistka, pochodzi z wyspy Curaçao na Karaibach, Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy. Na naszej scenie artystki zaprezentowały utwór "Tylko Ty".

Shandy&Eva – razem w życiu i na scenie

Shandy&Eva tworzą zgrany duet zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie. Dziewczyny w czasie studiów zaczęły wspólnie koncertować, a później razem pisać muzykę. I tak już zostało. Jak udaje im się łączyć wspólne życie zawodowe i prywatne? Czy mają sposoby, by oddzielać te dwie strefy?

- Jesteśmy razem i pracujemy razem od wielu lat. To zawsze jest trudne, żeby odseparować pracę od życia prywatnego, ale próbujemy to robić i to się udaje. Pracujemy razem w szkole muzycznej, uczymy prywatnie. Nie mamy sztywnych zasad – powiedziała Ewa. Shandy dodała zaś, że jest jedna rzecz, którą zawsze praktykują. Do sypialni nie wchodzą z telefonem.

Shandy&Eva zapowiadają nową płytę

Artystki 14 lutego 2024 roku przedstawiły fanom nowy utwór pt. "Tylko Ty". To kolejny singiel duetu zwiastujący nowy album o tym samym tytule. Jak przyznają dziewczyny, nie jest to typowy walentynkowy utwór, "love song" o zakochaniu, ale opowieść o dojrzałej miłości, która przetrwała już niejeden kryzys.

- To jest piosenka o dojrzałej miłości, o tym, ze jak się kochamy i jesteśmy ze sobą wiele lat, wymaga to pracy. Bywają trudne momenty, ale puenta jest taka, że tylko ty jesteśmy osobą, która potrafi mnie przez te trudności przeprowadzić. - powiedziała Ewa Żmijewska.

Czego możemy spodziewać się po nowym krążku? - Muzyka będzie w naszym klimacie. Możemy zapowiedzieć nowe brzmienia. Ta płyta to jest pierwsza płyta we współpracy z producentami. Pozostajemy wierne swoim korzeniom songwriterskim - dodała Ewa.

Shandy&Eva na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Shandy&Eva zaprezentowały piosenkę "Tylko Ty". Zobaczcie ten wykon.

Shandy&Eva w utworze "Tylko Ty"
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości