Natalia Lesz łączy karierę z macierzyństwem. "Córcia uwielbia teatr i kocha scenę"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Natalia Lesz wraca na scenę
Natalia Lesz wraca na scenęDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Natalia Lesz przygotowała dla swoich fanów aż dwie muzyczne niespodzianki. Zarówno młodzi jak i starsi znajdą coś dla siebie w jej repertuarze. Wokalistka w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o płytach i nowym etapie w karierze. Czy jej córka pójdzie w artystyczne ślady mamy?

Natalia Lesz - wielki powrót

Już niebawem na rynku ukaże się nowa płyta Natalii Lesz pt. "Historia z happy endem".

- Pracowałam nad tym materiałem kilka lat. On trochę ewoluował, zmieniał się, moje pomysły też się zmieniały, bo oprócz tego, że współtworzyłam teksty, to też po raz pierwszy się pochyliłam nad produkcją tych piosenek. Oczywiście, nie robiłam tego sama, tylko m.in. z inżynierem dźwięku, koproducentem Chrisem Aikenem, Kanadyjczykiem pracującym w Polsce. Po raz pierwszy sama siadłam za stołem i dobierałam każdy dźwięk z osobna - powiedziała Natalia.

Lesz ma za sobą wyboistą drogę w show-biznesie, pełną wzlotów i upadków. Czy teraz jest na etapie w życiu, który mogłaby określić mianem "szczęśliwego zakończenia", nawiązując do tytułu jej najnowszego albumu?

- Myślę, że jest jeszcze przede mną. Jestem pasjonatką tego, co robię. Bardzo spełniam się zarówno przed kamerą, jak i na scenie. Mam nadzieję, że happy end przede mną - stwierdziła gwiazda.

Natalia Lesz i płyta dla dzieci

Wokalistka stworzyła też drugą płytę, tym razem z piosenkami dla dzieci. Michał Rusinek napisał wiersze, Urszula Borkowska skomponowała muzykę, a Natalia Lesz zaśpiewała.

- Powstało 16 utworów dla dzieci z poezją, której mi brakuje na rynku i z takimi piosenkami, które ja chętnie puszczałabym córce. I wzruszają, i są inteligentne, i opowiadają o czymś - podkreśliła Natalia. - Obie płyty wyjdą na wiosnę, a już teraz można posłuchać dwóch singli z płyty dla dzieci. Z kolei z płyty dla dorosłych piosenka "Historia" również jest już dostępna - dodała Lesz.

Artystka jest związana nie tylko ze światem muzyki, ale i filmu. W jednym z wywiadów wyznała, że nie wybierano jej na aktorskich castingach, bo była uważana za celebrytkę. Czy to się zmieniło?

- Nie słyszę już tych słów. To pewnie wynika z tego, że medialnie wycofałam się na parę lat. Zrobiłam to świadomie. Stwierdziłam, że skupiam się na tym, co jest dla mnie naprawdę ważne, a odpuszczam rzeczy, które nie są. Bardzo dobrze mi to zrobiło, takie wyciszenie się i wycofanie z show-biznesu - wyznała Natalia.

Lesz w 2014 roku została mamą. Jej córka Alicja niedługo będzie świętować 9. urodziny.

- Moja córcia chodzi do drugiej klasy i jest superdziewczynką, która uwielbia gimnastykę i uwielbia teatr. Kocha scenę, bardzo często wchodzi na tę scenę, żeby być razem z aktorami i trzeba jej tłumaczyć, że to nie do końca jest jej miejsce jeszcze - powiedziała wokalistka i dodała, że w przyszłości nie będzie odradzać córce wokalnej lub aktorskiej kariery.

Występ Natalii Lesz na scenie Dzień Dobry TVN można zobaczyć w materiale wideo.

Natalia Lesz w piosence „Historia”
Natalia Lesz w piosence „Historia” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości