Joanna Opozda wchodzi do świata mody. "Buciki będą nazywać się Vincent"

Joanna Opozda
Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że ma zamiar wypuścić własną kolekcję ubrań. Ma być sygnowana jej nazwiskiem, a to nie wszystko. Aktorka stawia na rozwój i będzie chciała podbić branżę mody, także dziecięcej.

Joanna Opozda wypuści kolekcję ubrań

Joanna Opozda w trakcie gali Bestsellery Empiku 2022 pojawiła się w pięknej sukience w soczystym kolorze. Okazuje się, że kreacja szeroko komentowana i chwalona przez internautów oraz stylistów to zapowiedź jej własnej kolekcji. Mimo to aktorka podkreślła, że nie chce być nazywana projektantką.

"Styl na wagę złota"

STYLNAWAGEZLOTA1
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
"Styl na wagę złota". W pracowni Marty Banaszek
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Gwiazdy o modzie z drugiej ręki
Styl na wagę złota odc. 2
Styl na wagę złota odc. 2
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński
"Styl na wagę złota". Mateusz Leszczyński

- Nie obrażajmy projektantów prawdziwych. Po prostu wychodzi kolekcja sygnowana moim nazwiskiem i właśnie mam na sobie dzisiaj prototyp sukienki z kolekcji wiosna-lato. Niebawem pojawi się kampania. Także śledźcie, wydaje mi się, że to będą naprawdę piękne wzory, kolory - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem Opozda.

I dodała:

- Oczywiście, ja tam siedzę wybieram, dużo wkładam serca, ale to nie jest tak, że ja projektuje, rysuje - nie mylmy tych pojęć.

Aktorka podkreśliła, że ubrania będą dobre jakościowo, ale osiągalne dla niemal każdej Polki. Nie należy się spodziewać sieciówkowych cen, ale gwiazda wyznała, że sama w swojej szafie ma droższe rzeczy, które służą jej przez lata. Są klasyczne i nie wychodzą z mody.

Joanna Opozda planuje kolekcję dziecięcą

Własna kolekcja ubrań to nie wszystko. W związku z tym, że Joanna Opozda jakiś czas temu została mamą, postanowiła wypuścić także serię dziecięcych bucików. Projekt realizuje właśnie z myślą o ukochanym Vincencie.

- Też sobie zamarzyłam i właśnie chciałam coś dla Vincenta stworzyć. Buciki będą nazywać się Vincent - wyznała szczęśliwa Joanna Opozda w rozmowie z Pudelkiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości