ubrania dla dzieci

  ubrania dla dzieci

  Powrót do szkoły w tym roku ma wymiar szczególny - dla wielu dzieci jest to pierwszy kontakt z koleżankami i kolegami z klasy od miesięcy. Warto zadbać o to, żeby czuły się dobrze - w każdym aspekcie.

  Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu malucha i jego rodziców. To początek nowego etapu w życiu, który podkreślony jest przyjęciem urodzinowym w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Rodzice, chcąc zaznaczyć rangę wydarzenia, często decydują się na wybór eleganckich strojów na roczek dla swoich pociech. Sukienka to sprawdzony wybór stroju dla dziewczynki. Co wypada założyć i jak ubrać dziecko by było mu wygodnie?

  Choć co roku wydaje się, że dwa miesiące wakacji to bardzo dużo czasu, nadejście roku szkolnego zazwyczaj zaskakuje dzieci i rodziców tak, jak zima zaskakuje drogowców. Szkolna wyprawka to nie tylko podręczniki, zeszyty, piórnik czy plecak. Warto przejrzeć i uzupełnić garderobę dziecka, żeby później, kiedy rozpoczną się lekcje, nie zaprzątać sobie głowy bieganiem po salonach.

  Anna Słomowicz, Agnieszka Sawicz i Monika Bajerska kilkanaście miesięcy temu postanowiły projektować ubrania dla dzieci. Mimo że ruszają dopiero w sierpniu tego roku, to ich kolekcjami już teraz zachwyca się cały świat. Kilka modeli mogliśmy zobaczyć w Dzień Dobry TVN.

  Anna Kapera to zwyciężczyni czwartej edycji programu You can dance. Jednak jej biznes nie jest związany z tańcem. Wraz ze swoją koleżanką Martyną Czakanetsa projektuje ubrania dla mam i dzieci. Skąd pomysł na taki biznes? Skąd czerpią pomysły na wzory ubrań? Czy są to rzeczy na każdą okazję? Obie panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN.