Małgorzata Kożuchowska żegna towarzysza życia. "Dziękuję za 12 pięknych wspólnych lat"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Czy twój pies wie, że go kochasz?
Czy twój pies wie, że go kochasz? Dzień Dobry TVN
wideo 2/33

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Aktorka pożegnała swojego ukochanego przyjaciela, którego traktowała jak członka rodziny. Fani starali się pocieszyć artystkę w komentarzach.

Małgorzata Kożuchowska straciła przyjaciela

Małgorzata Kożuchowska to znana aktorka, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mediów oraz sympatią Polaków. Artystka wciąż otrzymuje interesujące propozycje zawodowe, ponadto aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 1,1 mln osób.

To właśnie tam dzieli się z fanami sukcesami zawodowymi, choć nie brakuje też wpisów dotyczących prywatnego. W najnowszym poście aktorka przekazała obserwatorom smutną wiadomość. Okazuje się, że musiała się ona pożegnać ze swoim ukochanym psem, 12-letnim Greyem.

Aktorka opublikowała wzruszający wpis

Małgorzata Kożuchowska pożegnała swojego czworonoga wzruszającymi słowami. - Greyusiu, byłeś najwspanialszym przyjacielem i towarzyszem życia. Dziękuję za 12 pięknych wspólnych lat. Wierzę, że tam, gdzie jesteś, jesteś szczęśliwy. Będę tęsknić bardzo. Do zobaczenia. Pani kocha - napisała w opisie pod zdjęciem pupila.

Fani przekazali artystce słowa wsparcia. - "Strasznie to niesprawiedliwe, że one żyją tak krótko", "Współczuję i przedwczoraj też pożegnałam moją ukochaną sunię", "Wiem jak to boli, współczuję i przytulam" - pisali.

Post skomentował m.in. aktor Janusz Chabior wraz z ukochaną, którzy także pożegnali ukochanego pupila w 2022 roku. - Współczujemy Małgosiu. Wiemy jak to boli. Nasz Batman wprowadzi go na łąki. Przytulamy. Aga i Janusz - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości