Gwiazdy

Magda Steczkowska na romantycznym nagraniu z okazji 20. rocznicy ślubu. "Aż mi się łezka w oku zakręciła"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dzień Dobry TVNMagda Steczkowska

Magdalena Steczkowska wraz z mężem świętuje w tym roku 20. rocznicę ślubu. W mediach społecznościowych artystka pochwaliła się wzruszającym filmikiem z Zanzibaru i wspominała czas spędzony wspólnie na rajskiej plaży. - Cudnie, a Wy wciąż Piękni i Młodzi - komentują fani.

Magdalena Steczkowska świętuje rocznicę ślubu

Magda Steczkowska i Piotr Królik są szczęśliwym małżeństwem od 20 lat. Historia ich początków była jednak kręta. Para poznała się w czasach, gdy razem występowali w zespole Maryli Rodowicz. Na początku artyści wcale nie pałali do siebie sympatią, z czasem się to jednak zmieniło.

- 20 lat temu, w pożyczonej sukience od Jusi, w pięknych bursztynach od Mamy, obcinając włosy na krótko na kilka godzin przed ceremonią, czym wprawiłam w osłupienie wszystkich gości, w makijażu, który sama sobie zrobiłam w kuchni u szwagierki, powiedziałam TAK najcudowniejszemu mężczyźnie na świecie Dziękuję Kochanie za te wszystkie, wspólne lat. Chcę więcej – pisała we wrześniu wokalistka, zamieszczając na Instagramie archiwalne zdjęcie.

W tym roku okrągłą rocznicę małżeństwa artyści postanowili świętować na Zanibarze. Niedawno Magda podzieliła się w sieci filmikiem z rajskiej plaży i pokazała, jak wyglądało uroczyste wydarzenie. Jak przyznała, był to czas pełen wrażeń.

Aż mi się łezka w oku zakręciła, jak zobaczyłam ten film. Mężuś mój @piotr_krolik_unofficial przystojny taki i romantyczny...warto było czekać te 20 lat, żeby przeżyć takie chwile Dziękuję mężusiu.

Magda Steczkowska i Piotr Królik na romantycznym filmie

Pod nowym postem z rocznicowym nagraniem Magdy natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Zarówno znajomi, jak i fani zachwycali się wspaniałym obrazkiem. Wszyscy życzyli parze dużo miłości i kolejnych wielu lat spędzonych u swojego boku.

- "Absolutnie przepiękne i wzruszające. Brawo i wielkie gratulacje TAKIEJ miłości", "Cudowny film, piękni ludzie i piękna miłości", "Cudnie a Wy wciąż Piękni i Młodzi" - pisali internauci.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości