Gwiazdy

Lily-Rose Depp pojawi się w nowym serialu. U jej boku wystąpi znany muzyk

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Lily-Rose Depp

Kariera córki Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis nabiera tempa. Modelka i aktorka wkrótce będzie mogła się pochwalić kolejną rolą. "The Idol" będzie dostępny na platformie HBO Max.

Lily-Rose Depp w "The Idol"

W sieci pojawił się zwiastun serialu "The Idol", w którym wystąpiła Lily-Rose Depp. Młoda aktorka gra w nim rolę aspirującej piosenkarki, która rozpoczyna romans z właścicielem klubu w Los Angeles. W tej roli The Weeknd. Wraz z rozwojem znajomości okazuje się, że mężczyzna stoi na czele sekty.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Skrywający się pod pseudonimem The Weeknd Abel Tesfaye jest również współtwórcą serialu. Widzowie na ekranie będą mogli go zobaczyć po raz drugi. Wcześniej wystąpił w "Nieoszlifowanych diamentach".

"The Idol" - serial z Lily-Rose Depp

Obok obsady, mocną stroną serialu ma być historia, którą producenci określili "najbardziej plugawą historią miłości". "The Idol" porusza również kwestie związane z pragnieniem sławy i kariery, które rządzą Hollywood. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale przypuszcza się, że trafi on na platformę HBO Max jeszcze w tym roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości