Ile Małgorzata Socha zarabia na Instagramie? Czy dużo by straciła, gdyby platforma zniknęła?

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
Pudelek

Małgorzata Socha jest jedną z tych gwiazd, które zarabiają nie tylko na swoich występach, ale również dzięki mediom społecznościowym. Aktorka jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd na Instagramie. Została zapytana o to, czy dałaby radę wrócić do życia sprzed zarobków na tej platformie.

Małgorzata Socha - życie prywatne

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce i nie zmienia się to od lat. Aktorka występuje w wielu serialach i reklamach, a oprócz tego cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Ma milion obserwatorów na Instagramie - biorąc pod uwagę polskie realia to naprawdę ogromna liczba.

Historia jak z żurnala

Historia jak z żurnala - Marta Żmuda Trzebiatowska
Historia jak z żurnala - Marta Żmuda Trzebiatowska Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Mimo wszystko aktorka dba o prywatność swoją i rodziny. Nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat dzieci czy męża - to, co powinno zostać w domu, zostaje w domu. Profil na Instagramie prowadzi raczej "zawodowo". I to wystarczy, by móc zarobić na tej platformie niemałe pieniądze.

Małgorzata Socha - zarobki

Nie jest tajemnicą, że posiadający bardziej zasięgowe konta mogą pozwolić sobie na współpracę z reklamodawcami. Małgorzata Socha jest właśnie jedną z tych osób, która może liczyć na dochody z mediów społecznościowych. Aktorka została zapytana o to, co by się stało, gdyby Instagram zniknął.

- Na pewno byłoby to odczuwalne. Ale tak jak wcześniej żyliśmy bez Instagrama, tak i moglibyśmy do tego wrócić - odpowiedziała Małgorzata Socha. - Wydaje mi się, że jest cała masa dużo ciekawszych tematów niż to - ucięła temat aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: Pudelek

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/EastNews

Pozostałe wiadomości