Hailey Bieber poprosiła Selenę Gomez o pomoc. "Chciałabym, żeby to wszystko się już skończyło" 

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Pudelek.pl/Instagram
Wielki powrót do Hollywood

Hailey Bieber skontaktowała się z Seleną Gomez, by poprosić ją o pomoc. Okazuje się, że modelka otrzymuje groźby śmierci od internatów w związku z rzekomym konfliktem między nią a byłą partnerką jej męża Justina Biebera.

Hailey Bieber ma dosyć hejtu

Internauci od lat doszukują się konfliktu pomiędzy Seleną Gomez a Hailey Bieber. Niektórzy wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, że związek aktorki i piosenkarza Justina Biebera to już przeszłość. W sieci możemy odnaleźć tysiące nagrań sugerujących, że artysta wciąż darzy uczuciem swoją byłą partnerkę, a jego żona Hailey jest o nią chorobliwie zazdrosna.

Okazuje się jednak, że teorie spiskowe w sieci mogą mieć naprawdę niewiele wspólnego z rzeczywistością, a Selena i Hailey nie są do siebie negatywnie nastawione. Świadczyć może o tym najnowszy wpis aktorki, w którym prosi internautów, by ci przestali stosować przemoc internetową wobec modelki.

Selena Gomez wspiera modelkę

Selena Gomez poinformowała, że Hailey poprosiła ją o wsparcie. - Skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że dostaje groźby śmierci i całą masę hejtu. Nie będę tego tolerować - czytamy we wpisie opublikowanym za pośrednictwem Instagrama. - Nikt nie powinien otrzymywać hejtu ani być gnębiony - dodała.

Aktorka podkreśliła, że zawsze w życiu kieruje się dobrocią wobec drugiego człowieka i pragnie, by takie zachowania więcej się nie powtórzyły. - Chciałabym, żeby to wszystko się już skończyło - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Pudelek.pl/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Thecelebrityfinder/Bauer-Griffin/Contributor GettyImages/Gotham/Contributor

Pozostałe wiadomości