Gwiazdy

Anna-Maria Sieklucka zawita w muzycznym świecie. "Ukaże się zrobiony przeze mnie cover"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd

Anna-Maria Sieklucka szerszej publiczności dała się poznać jako Laura Biel w filmie pt. "365 dni". Zdobyła ogromną popularność w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Jakie są jej plany na przyszłość? W jakich produkcjach ją zobaczymy? Na te pytania udzieliła odpowiedzi Sandrze Hajduk-Popińskiej, reporterce Dzień Dobry TVN.

Anna-Maria Sieklucka zyskała sławę dzięki roli w "365 dni"

Anna-Maria Sieklucka jest aktorką filmową i teatralną. Ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Natomiast do świata show-biznesu wkroczyła za sprawą kontrowersyjnego filmu "365 dni". Choć opinie na temat produkcji były przeróżne, to Polacy chętnie oglądali ekranizację powieści Blanki Lipińskiej, a aktorka grająca główną rolę szybko zdobyła serca fanów z różnych zakątków świata.

Obecnie jej profil na Instagramie śledzą ponad 3 mln internautów. Nie brakuje na nim kobiecych i zmysłowych kadrów.

Anna-Maria Sieklucka o muzycznych planach

Ostatnio, jak większość polskich gwiazd, Anna-Maria Sieklucka pojawiła się na premierze jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, czyli "Dom Gucci" Ridleya Scotta. Przy tej okazji reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska zapytała o plany aktorki.

Idę teraz w stronę muzyczną. W przyszłym roku ukaże się zrobiony przeze mnie cover i bardzo bym chciał zrobić jednoosobową sztukę, czyli monodram. Wszystko już się toczy i premiera będzie w Lublinie i później mam nadzieję zostanie przeniesiona do innych miast

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości