Gwiazdy

Julia Sobczyńska podczas finału "Top Model" oświadczyła się partnerce

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Daria Pacańska
Zaręczyny w "Top Model 10"

Za nami emocjonujący finał "Top Model". Jubileuszową edycję programu wygrała Dominika Wysocka, ale na tym nie koniec niespodzianek. Finalistka Julia Sobczyńska po zakończeniu show oświadczyła się swojej partnerce. W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o związku i planach na przyszłość. Czy zamierzają wziąć ślub?

Finał "Top Model"

O nagrodę główną podczas wielkiego finału walczyły Nicole Akonchong, Dominika Wysocka i Julia Sobczyńska. Dziewczyny od początku świetnie radziły sobie w programie, ale zwycięzca może być tylko jeden. Decyzją widzów jubileuszową edycję wygrała - Dominika Wysocka.

Zobacz wideo: Znamy finalistki 10. edycji "Top Model"

Znamy finalistki 10. edycji „Top Model”
Znamy finalistki 10. edycji „Top Model” "Top Model" - finał 10. edycji. Źródło: Dzień Dobry TVN

Julia Sobczyńska zaręczyła się

Choć Julia Sobczyńska jako pierwsza odpadła z finału i nie kryła łez podczas werdyktu, to tego dnia i tak została zwyciężczynią. Na koniec show, uklęknęła przed swoją partnerką Judytą i poprosiła ją o rękę. W odpowiedzi usłyszała: "Tak"!

Kochani to dla mnie i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię. Gratuluję Dominika Wysocka. Kocham

Obok gratulacji pod postem dostrzeżemy również komentarz świeżo upieczonej narzeczonej Julii. "Jestem dzisiaj przeszczęśliwa. Kocham Cię. Dla mnie jesteś wygrana" - napisała Judyta Milczek.

Julia Sobczyńska o ślubie i planach na przyszłość

W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl finalistka opowiedziała o swoich planach.

- Może nie wygrałam, ale wygrałam, co innego. Ten ślub będzie w Las Vegas (śmiech). Najpierw jednak postaram się skupić na karierze. Zobaczyć, jak to też wpłynie na nasz związek, ale wydaje mi się, że w ogóle nie wpłynie, bo miałyśmy już takie sytuacje, że Judyta wyjeżdżała do pracy do Holandii i nie widziałyśmy się przez trzy miesiące, a jednak ta relacja się utrzymała. Od półtora roku mieszkamy razem. Ostatnio przeprowadziłyśmy się do Warszawy. Wszystko się kręci i jestem wdzięczna, bo gdyby nie ona, to nigdy bym tutaj nie dotarła - wyjawiła.

Czy program zmienił Julię? Czy Dawid Woliński wybierze się na ślub finalistki? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości