scena DDTVN

  scena DDTVN

  Na naszej scenie zespół "The Synki" z piosenką "Przezroczystość". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jarek Wist wykonał utwór „Nieważne co powiesz” . Już niedługo pierwszy solowy album artysty. Podoba się Wam?

  Z pewnością pamiętacie ją z pierwszej edycji programu "X-Factor". Na naszej scenie Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz z piosenką "Ona i On". Posłuchajcie i oceńcie! Zdradzamy, że Pani Małgorzata pracuje na swoją pierwszą płytą!

  Bjorn pochodzi z Oslo. Zakochał się w Polce i w ... Polsce. Znamy go z castingów do pierwszej edycji programu "X- Factor". A na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór „ 2 Minuty ”. Podoba Wam się?

  Planuje podbić Stanu Zjednoczone, a zanim to zrobi musi podbić serca Polaków. Czy uda się jej to po występie w Dzień Dobry TVN? Na naszej scenie 15-letnia Blanka Staykov. Podoba się Wam jej piosenka "Finally"?

  Matylda Damięcka na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę Boba Dylana ,,I was young when I left home". Posłuchajcie i oceńcie!

  Znacie go doskonale z "X-Factora". Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Paweł "Biba" Binkiewicz ze swoją piosenką "Jedna prawda". To premierowe wykonanie - posłuchacie i oceńcie!

  The Dumplings - to młodzi muzycy z Zabrza. Posłuchajcie piosenki, którą wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. Nam się bardzo podoba, a Wam?

  Na naszej scenie uczestniczki 3. edycji programu "X-Factor" - bliźniaczki - siostry Goławskie z piosenką "Wiem to". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kari zaśpiewała piosenkę „Hurry Up”. Podoba Wam się?

  Płyta "Zwierzaki - bez chłopaków dla dzieciaków" to album, który powstał z potrzeby serca. Dochód ze sprzedaży tej płyty zostanie przekazany na rzecz Fundacji SOS Wioski Dziecięce. Tej szczytnej akcji głosu użyczyli: Magdalena Różczka, Paulla, Katarzyna Bujakiewicz, Aneta Todorczuk-Perchuć , Iza Kowalewska, Joanna Dark, Anja Orthodox, Ania Guzik, Katarzyna Pakosińska oraz Maria Niklińska, która na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Kangur Alex Hop".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dawid Kwiatkowski z piosenką "Wytrzymać chcę", pochodzącą z jego debiutanckiego albumu 9893. Dawid jest młodszym bratem piosenkarza Michała Kwiatkowskiego. Widzicie podobieństwo? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Papa D z przebojem lat 80. "Words don't come easy". I co, nóżki same rwą się do tańca? Pośpiewamy razem? :) A już 7 grudnia ukaże się nowa płyta zespołu Papa D z coverami hitów lat 80.

  Naszej scenie Dzień Dobry TVN tegoroczni zwycięzcy festiwalu w Węgorzewie - nagrodzeni Grand Prix. Zespół The October Leaves wykonał utwór "Lepiej spłonąć niż zapomnieć". Podoba Wam się?

  Piosenka zespołu "Weekend" doczekała się wielu przeróbek. Ale takiej wersji jeszcze nie słyszeliście! Zespół Eddy & Jony, na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Ona tańczy dla mnie". I jak, podoba się Wam kubańska wersja hitu "Ona tańczy dla mnie"? :)

  Pallotyn ks. Andrzej Daniewicz założył w 2005 roku chrześcijański zespół rockowy "La Pallotina". Poprzez muzykę chce ewangelizować. Na naszej scenie zaprezentowali piosenkę "Dieta cud", pochodzącą z najnowszej płyty "Alter". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Na naszej scenie Agata Nizińska z zespołem Ensemble i piosenką "I who have nothing". Posłuchajcie i oceńcie, jak śpiewa wnuczka aktora Wojciecha Pokory!