podejmowanie decyzji

    podejmowanie decyzji

    Decyzje podejmujemy każdego dnia. Niektóre z nich nie mają bardzo dużego wpływu na nasze życie, np. co zjemy na śniadanie, a inne mogą na nim zaważyć – decyzja o tym, aby zostać rodzicami czy decyzja o zaciągnięciu kredytu na mieszkanie. Podejmowanie decyzji nie wydaje się skomplikowanym zadaniem, a jednak proces podejmowania decyzji jest dość zawiły.

    Ten rok przyniósł nam mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji, na które musieliśmy się zgodzić niezależnie od nas. Zmęczeni pandemią, zdalną pracą, świętami bez rodziny czy ograniczeniami w wyjazdach marzymy o wielkich zmianach. Czy będziemy do nich tacy skorzy, gdy wszystko ucichnie? O strachu przed tym, co nowe i trudnościach, jakie sprawia podejmowanie życiowych decyzji, opowiedział Jakub Bączek, trener mentalny.

    „Definitywnie?” i „Ostatecznie?” to zdecydowanie najczęściej padające w Milionerach pytania. Podobno brzmią one w głowach wszystkich maturzystów, którzy musieli stawić czoła pytaniom zamkniętym na egzaminie po liceum. Które z nich jest bardziej ostateczne? A jakie pytanie Filip Chajzer zadał Hubertowi Urbańskiemu?