Monika Mariotti

  Monika Mariotti

  Ostatni dzień podróży po Katalonii, Monika Marotti spędziła w Gironie. Kim był jej tajemniczy przewodnik? Co jej pokazał? W czasie pobytu Moniki w Gironie, w mieście trwały obchody święta św. Narcyza. Tubylcy bardzo pielęgnują tradycję i celebrują aż trzy dni. Jak bawiła się Monika? Czy opanowała tradycyjny kataloński taniec - Sardanę? I co doprowadziło naszą podróżniczkę do łez?

  Monika Mariotii wybrała się w podróż tropem Salvadora Dali. Trafiła do miasteczka Cadaques, w którym artysta spędził większość życia. Zapraszamy na fascynującą wycieczkę po "ogromnym muzeum pod gołym niebem", w którym "za każdym rogiem jest tak samo pięknie"!

  Podobno w Neapolu robią najlepszą kawę. Postanowiła to sprawdzić Monika Mariotti. Zobaczcie, jaki był rezultat jej poszukiwań. Dzięki jej podróży do Neapolu dowiedzieliśmy się, jak wyglądają kawy: długa, krótka, dziadka i na trzy C ;) Poznaliśmy też interesujące zasady jazdy po mieście. Jak Monika czuła się po wypiciu jedenastu kaw? :)

  Monika Mariotti zabrała widzów Dzień Dobry TVN do Neapolu, by pokazać uroki tego miasta i styl życia jego mieszkańców. Okazuje się, że neapolitańczycy są przesądni i lubią hazard. Wierzą, że obie te rzeczy są ze sobą ściśle związane. Czym zatem kierują się, wybierając numery w grach liczbowych? Monika również spróbowała swojego szczęścia w jednej z gier. Czy udało jej się wygrać?

  Z czym Polska kojarzy się naszym gościom, którzy wychowywali się zagranicą? Kto zadbał o to, żeby Monika Mariotti, Michał Michalczewski i Redbad Klynstra , mimo lat spędzonych poza krajem, świetnie znali język polski i dlaczego Marcin Meller, w czasie rozmowy, wskazał Michałowi drogę do wyjścia?

  Pół Włoszka, pół Polka która swoje szczęście odnalazła na Syberii. Jak się tam znalazła? Jak wspomina tę niełatwą podróż? Monika Mariotti w Jakucku odnalazła swoją nową pasję - śpiew gardłowy. Co to takiego? W studiu Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z nią o tym, jak to się stało, że postanowiła wyjechać w tak daleką podróż i czego się podczas niej nauczyła.

  W serialu TVN „Nie rób scen” pojawiła się w gronie gwiazd takich jak Joanna Brodzik i siostry Popławskie. Jednak to grana przez nią postać z odcinka na odcinek kradnie serca widzów. Kim jest serialowa Ewka, czyli Monika Mariotti? Jakie ma pasje? Dlaczego ukochała sobie Mongolię? Czy często wraca do Włoch, w których się urodziła i spędziła dzieciństwo? W jakim filmie chciałaby zagrać? Monikę Mariotti gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Niedługo wchodzi na antenę TVN nowy serial "Nie rób scen". Jak aktorom, grającym w serialu, układa się współpraca? Z Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską i Moniką Mariotti rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nowy serial "Nie rób scen" już niedługo na antenie TVN. Kto z kim się przyjaźni w serialu? Gdzie jest słynna ławeczka? Jakie relacje łączą poszczególnych bohaterów? Z bohaterami serialu: Moniką Mariotti, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską, Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Już od 1 marca na antenie TVN! Zapraszamy!

  "Nie rób scen" to nowy serial telewizji TVN. Główne role zagrają w nim: Monika Mariotti, Joanna Brodzik i Magdalena Popławska. Będzie opowiadał o trzech przyjaciółkach. Kinga Burzyńska spotkała się na kultowej ławeczce z aktorkami. Jakie osobowości będą miały poszczególne bohaterki serialu?