Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  10-letni Oliwier Blum, który choruje na dysplazję ektodermalną, do studia Dzień Dobry TVN przyjechał z Poznania z mamą Elżbietą Blum, prezesem Stowarzyszenia "Jesteśmy", które pomaga dzieciom z tą chorobą. Wspólnie z prowadzącym Dzień Dobry TVN Robertem Kantereitem pozdrowił swoich kolegów i koleżanki ze szkoły oraz panią wychowawczynię.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Kubanka, która walczy z reżimem pisząc bloga. W programie także: wybory małych miss - co o tym zjawisku sądzi psycholog? Czy dieta dostosowana do naszych genów stanie się przełomie w leczeniu otyłości? Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  ... ktoś pisze do niego w mailu: "Witaj" lub "Pozdrawiam serdecznie". Dlaczego? Jak trzeba się zwracać do Szymona Hołowni? Jak zwraca się do niego Marcin Prokop? :) Szymon Hołownia w Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich "alergiach".

  Masz pomysł, jak uradować swoich bliskich, zgłoś się do Daviny! Spośród nadsyłanych przez widzów "Dzień Dobry TVN" e-maili, wybierzemy najciekawsze pomysły na niespodzianki dla najbliższych, którzy jak nikt zasłużyli na chwilę szczęścia w codziennym biegu! Davina pomoże Wam uszczęśliwić tych, których kochacie!

  Tomasz Adamek był świetnym bokserem, mistrzem świata w kategorii WBC. Po zakończeniu kariery postanowił jednak zająć się polityką, co zaskoczyło niejednego jego fana. Dlaczego Adamek postanowił zająć się polityką? Czy jest przygotowany merytorycznie, by startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego? O to zapytali Tomasza Adamka prowadzący Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy najpiękniejszego mężczyznę w Polsce Rafała Maślaka. Czym zajmuje się na co dzień Mister Polski 2014? W jakich konkursach będzie reprezentował Polskę? Jakie ma marzenia? O to zapytali prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Marcin był również bardzo zainteresowany dziewczynami, które pojawiają się w życiu Rafała.

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop ma swój sposób na osoby, które chciałyby zrobić mu zdjęcie. Próbował ją wykorzystać Szymon Hołownia - niestety metoda Marcina nie zadziałała. Jaki to sposób i kto zaatakował Szymona Hołownię na ulicy?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: Ilona Felicjańska szczerze o tym, dlaczego przestała pić. "Projekt mama" - Dorota Gardias i pierwsza podróż z dzieckiem. W programie także, dlaczego bogaci też mają zmarszczki? Sprawdzimy, czy warto przepłacać za krem. Z najnowszym singlem, na naszej scenie, Mrozu! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Ulubionym projektantem Anji Rubik jest Anthony Vaccarello, którego gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi powiedział o swoim pierwszym projekcie, który wykonał w wieku 10 lat, o swoich inspiracjach i o swojej znajomości z Anją Rubik.

  Nie znosi stagnacji. Wie, że udział w teledysku Doroty Masłowskiej był ryzykowny. Jak w międzykontynentalnym pędzie radzi sobie ze swoim małżeństwem? W studiu Dzień Dobry TVN Anja Rubik, polska modelka światowej sławy, opowiedziała o tym, jak Dorota Wellman i Marcin Prokop radzą sobie na wybiegu, czy założy ubrania projektantów z Project Runway oraz jak młodzi projektanci poradzili sobie z zaprojektowaniem kreacji dla Doroty i Marcina?

  Jutro: Filip Chajzer zbada, dlaczego wybieramy ruchome schody. Sprawdzimy, czy uwielbiany przez gwiazdy Hollywood piloxing jest najlepszą metodą na odchudzanie last minute. Opowiemy też historię współczesnego wampira! Zapraszamy od 8.00!

  Prezenter Dzień Dobry TVN Marcin Prokop aka Don Prokopio nie wystraszył się muskulatury Mistrza Polski w siłowaniu na rękę Jana Żółcińskiego i wyzwał go na pojedynek! Czy Don Prokopio walczył z Janem jak mocarny Hulk czy niczym Iron Man użył sprytu? Kto wygrał ten - wydawałoby się - nierówny pojedynek?

  Paweł Loroch w kuchni Dzień Dobry TVN przygotował przysmaki dla dzieci: bezowe szaleństwo z malinami, grzanki z pieczonymi winogronami (z oczami dodanymi przez Marcina Prokopa), indyka z ananasem i czekoladowe ciasto z płatków kukurydzianych. Zobaczcie, co wprowadziło Marcina Prokopa w stan konfuzji i dychotomii.

  Bodo Kox dzieli się w Wami sekretami reżyserii. Bądźcie jak Bergman, Fellini, Bunuel, Haneke, Godard, Tarkowski czy Lynch! Zapraszamy w sobotę na kolejny odcinek nauki reżyserowania. Zaczynamy od 8:30.

  Paparazzo - to słowo nie kojarzy się najlepiej, zwłaszcza osobom, które uważają, że są nękane przez natrętnych fotografów. Piotr Wygoda postanowił nakręcić dokument, w którym stara się przełamać panujący powszechnie stereotyp, że paparazzi to hieny. Chce udowodnić, że jednak mają pewne swoje zasady. Jakie? Kim są ludzi, którzy zajęli się tą pracą? Czy przekonał Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, którzy też mają do czynienia z tego typu fotografami?

  Program na żywo rządzi się swoimi prawami - czasami prezenter się potknie, gość spontanicznie się zaśmieje albo coś zleci. Co wydarzyło się prezenterowi Dzień Dobry TVN Bartkowi Jędrzejakowi? Uwaga na głowy! :)

  Uwaga! Rozpoczęły się precastingi do nowej edycji "Mam Talent". Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola czekają na akrobatów, muzyków, tancerzy, żonglerów, malarzy, rzeźbiarzy..., czyli na osoby, które uważają, że mają talent. Program poprowadzi nietuzinkowa para: Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

  Jakie gazety czyta Szymon Hołownia i komu wyznał miłość w Dzień Dobry TVN? Zobaczcie, jak Marcin Prokop śpiewa dla Hołowni! Lubicie ten duet? :)

  Roztańczyło nam się towarzystwo w Dzień Dobry TVN! Dorota Wellman, Piotr Galiński, Marcin Prokop, Maciek Musiał i "Jason" zaczęli od podstawowego marszo-biegu, a potem... sami zobaczcie!

  Każde czasy miały inny kanon piękna. Za czasów Rubensa ideałami były kobiety bardziej obfite w kształtach, w latach 50. ubiegłego wieku - panie z wąską talią, w latach 70. - drobne, wręcz anorektyczne. A jak jest dzisiaj? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali: chirurg plastyczny dr Andrzej Sankowski i modelka Monika Pietrasińska. Zobaczcie też, za co dostało się Marcinowi Prokopowi.

  To już niestety ostatni program Dzień Dobry TVN z udziałem Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Szkoda, że ten sympatyczny duet nie będzie już nas budzić o poranku. Zobaczcie ich pożegnanie w Dzień Dobry TVN! Żałujecie? Jak myślicie, kto ich zastąpi?

  Arletta Koczorowska, która odpadła z programu Project Runway, dostała od prowadzących Dzień Dobry TVN bardzo trudne zadanie. W trakcie porannego programu musiała zaprojektować i uszyć fantazyjny strój kąpielowy dla dwumetrowego Marcina Prokopa. Czy sprostała zadaniu i wymaganiom Marcina? Czy kolorowy strój przypadł do gustu prowadzącemu Dzień Dobry TVN i, czy wystąpi w nim na plaży w Sopocie? :)

  Z okazji wiosny humor prowadzących Dzień Dobry TVN Doroty Wellman i Marcina Prokopa nieco się wyostrzył niczym nóż chirurgiczny, brzeg kartki papieru, miecz samuraja... Zresztą, sami zobaczcie :)

  Gangster przerywa milczenie. Tylko u nas opowie o kobietach w mafii. Następnie: nielegalny botoks . W programie także: gwiazdy zdradzą sekrety Natalii Kukulskiej. Ponadto: nie może dotykać mężczyzn, używać perfum i zakładać nogi na nogę, czyli z czym musi się zmierzyć kobieta w islamie? Bądźcie z nami jutro punktualnie o 8.00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Zobaczcie Dorotę Wellman i Marcina Prokopa we wspólnym, ogromnym, kolorowym t-shircie, który uszyła dla nich w Dzień Dobry TVN Monika Lemańska, uczestniczka programu Project Runway. Kto komu zepsuł fryzurę - Marcin Dorocie czy Dorota Marcinowi? :) Pasuje do nich ten t-shirt?

  Marcin Prokop od zawsze chciał być muzykiem, ale okazało się, że - jak mówi - nie ma poczucia rytmu i dystansu do swojej twórczości. Czy wiecie, że Prokop nagrał kiedyś piosenkę i wysłał ją do wytwórni muzycznej? :) Posłuchajcie, jak Marcin Prokop rapuje w Dzień Dobry TVN! Co na to Dorota Wellman?