Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Jakuba Zeita, właściciela firmy produkcyjnej oraz byłego partnera głównej bohaterki Moniki. Uwagę widzów przykuł również oryginalny płaszcz w kolorze intensywnego fioletu, w którym występuje postać grana przez Królikowskiego. Czy prywatnie Rafał lubi styl swojego bohatera? Czy podoba się żonie w takiej odsłonie? I kto najbardziej dopinguje aktora? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Jego konkursowa piosenka "Color of Your Life" zdobywa europejskie listy przebojów, a liczba wyświetleń w Internecie już dawno przekroczyła pięć milionów. Gratulujemy!

  Wczoraj w Krakowie odbył się koncert hollywoodzkiej divy Mariah Carey. Takiego wydarzenia nie mogła ominąć Agnieszka Jastrzębska. O swoich wrażeniach dziennikarka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Jak ocenia formę wokalistki? I jakie wymagania miała gwiazda?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Natalią Siwiec pod Stadionem Narodowym w Warszawie. To miejsce cztery lata temu zmieniło życie Natalii. Jak wspomina tamte chwile? Czy jest zadowolona z tego, jak potoczyła się jej kariera? Czy Siwiec uodporniła się na krytykę?

  W Drugiej szansie jest wszystko - nawet sceny seksu. Jak podchodzi do nich Małgorzata Kożuchowska? Aktorkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Marcin Prokop zdradził nam, że całował się z Dorotą Wellman! Zobaczcie, w jakich okolicznościach.

  Serial TVN "Druga szansa" cieszy się dużą popularnością. Z tego też powodu zdecydowano, że powstanie jego druga seria. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała, jak ekipa świętowała ten sukces. Zapytała gwiazdy serialu - Małgorzatę Kożuchowską, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Tamarę Arciuch i Rafała Królikowskiego, czy przeczuwały taki doskonały wynik.

  Lider i wokalista zespołu disco polo Boys Marcin Miller zaprojektował własną kolekcję ubrań. O to, jak do tego doszło zapytała muzyka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak zauważyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, polskie gwiazdy coraz mniej bywają na salonach. Jednak takiego wydarzenia, jakim był wczorajszy pokaz Dawida Wolińskiego, odmówić sobie nie mogły. Czym kieruje się Halina Mlynkova wybierając wieczorne wyjścia? Dlaczego Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska również traktują tego typu imprezy bardziej selektywnie? Czy zostają w domu na prośbę swoich partnerów?

  Jak co roku, Twój Styl przyznał tytuł Kobiety Roku. To najbardziej prestiżowe i najstarsze w Polsce wyróżnienie otrzymuje kobieta, której działalność w danym roku zasługuje na szczególne docenienie. Tytuł Kobiety Roku 2015 otrzymała prowadząca program Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Doroto, gratulujemy!!! O swoich pierwszych wrażeniach, po odebraniu nagrody, laureatka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Zdradziła też, jaka powinna być "kobieta roku", jak odbiera uwielbienie widzów i czy chciałaby być prezydentem?

  Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła Dawidowi Wolińskiemu w ostatnich przygotowaniach do pokazu jego najnowszej kolekcji. Czy projektant denerwuje się? Czy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik? Ile ludzi pracuje nad pokazem? Gdzie Woliński szukał inspiracji? I co to oznacza określenie "dawidowy glamour"?

  To już 9. edycja "You Can Dance". Czy jurorzy na obecnym etapie mają swoich faworytów? Za kogo kciuki trzyma prowadząca show Patricia Kazadi? Dlaczego w tej edycji faworyzuje dziewczyny? I w których uczestnikach Michał Piróg widzi siebie z lat młodości?

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdementowała primaaprillisowe żarty polskich gwiazd. Okazuje się, że udział Kędziora, Tedego i Łoza w programie "Kto poślubi mojego syna" był żartem. Podobnie zresztą jak doniesienia o ciąży Oli Kwaśniewskiej czy przeprowadzce Małgorzaty Rozenek do Francji. Informacje, jakoby Magda Gessler miała uczyć języka hiszpańskiego w programie "Szkoła" również okazały się żartem ;)

  Rusza casting do programu "Kto poślubi mojego syna - gwiazdy". Prowadząca show i dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, rozmawiała z tymi, którzy w programie będą szukać drugiej połówki, czyli z Jackiem "Tede" Granieckim, Piotrem "Kędziorem" Kędzierskim i Wojtkiem "Łozo" Łozowskim. Co ich skłoniło do wzięcia udziału w show? Jakie panowie mają oczekiwania? Czy czują presję ze strony rodziny w związku z tym, że do tej pory są singlami?

  Kasia Warnke i Piotr Stramowski wrócili ze swoich drugich wspólnych wakacji. O swoich wrażeniach z pobytu w Afryce powiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Dowiedzieliśmy się również, czy aktorka jest zazdrosna o swojego partnera.

  Jednym z aktorów grających w serialu "Druga szansa" jest Maciej Musiałowski. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedział o atmosferze panującej na planie.

  Wiele osób, które pofolgowały sobie z jedzeniem podczas Wielkanocy, teraz przechodzi na diety, które mają pomóc w powrocie do wagi sprzed świąt. A jak gwiazdy dochodzą do siebie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Poznaliśmy również osobiste historie Maćka Sieradzky'ego z jedzeniem w tle.

  W Wielkanoc Marika wyszła za mąż. Chciała, by uroczystość była dyskretna. Niestety nie udało się. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska powiedziała, w jaki sposób informacja dostała się do mediów i, kto jeszcze wziął w tym czasie ślub.

  Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy można wynająć na organizowane przez siebie imprezy - pod warunkiem, że ma się duże pieniądze. Niedawno zrobił to jeden z rosyjskich oligarchów, który organizował ślub swojego syna. Zobaczcie, jakie gwiazdy zaprosił oraz, który z popularnych zespołów zagrał na imprezie Masy. Dowiedzieliśmy się również, jakie gwiazdy zaprosiliby na swoje imprezy: Dorota Wellman, Agnieszka Jastrzębska i Marcin Prokop oraz za kogo prowadzący Dzień Dobry TVN dokończył koncert ;)

  Które z nich zdecydowały się na egzotyczne wakacje, a które spędziły tradycyjną Wielkanoc w gronie najbliższej rodziny? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewie Kasprzyk jako jedynej aktorce udało się zdobyć prawa do sztuki Almodovara -„Patty Diphusa”. Podobno hiszpański reżyser chce nakręcić film o Magdzie Gessler. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" utrzymuje, że poznała go podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Czy Ewa Kasprzyk chciałaby zagrać słynną restauratorkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy wolą bawić się w klubach na na domówkach? Jak wspominają najlepsze imprezy? Agnieszka Rylik w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że lubi spędzać wolny czas w domach swoich znajomych. Rylik zdradziła także, że co pięć lat organizuje huczną domówkę. Którą z nich wspomina najlepiej?

  Hubert Urbański jest jednym z uczestników nowej edycji "Agenta". Jak wspomina pobyt w RPA? Co było w czasie realizacji programu najtrudniejsze? Kogo polubił, a kogo nie? I dlaczego jego mamie nie do końca podobał się drugi odcinek? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magdalena Lamparska dzieli swój czas na dwa domy. Aktorka mieszka i pracuje zarówno w Los Angeles oraz w Warszawie. Jak radzi sobie z różnicą czasową? Jakie obecnie realizuje projekty i kiedy ma czas na odpoczynek? z Magdą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Gwit rok temu przeszła niesamowita metamorfozę. Aktorka schudła 50 kg. Niestety po zakończeniu diety kilogramy szybko wróciły. Czy efekt jo-jo był dla niej porażką? Dlaczego zdecydowała się wydać książkę? W jakiej jest dziś formie? Z Dominiką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się i pokochali w Teatrze Kwadrat. Niewiele jednak wiadomo o szczegółach tej znajomości. Czy dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się coś wyciągnąć z małżonków?

  Teatr Kwadrat jest już po remoncie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, jak bardzo się w nim zmieniło. Rozmawiała m.in.: z Pawłem Małaszyńskim, Andrzejem Nejmanem, Edytą Herbuś, Aldoną Jankowską, Ewą Kasprzyk, Martą Żmudą-Trzebiatowską i Kamilem Kulą.

  Maciej Stuhr był kandydatem do nagrody Orła 2016. W kategorii Najlepszy aktor konkurował m.in. z Januszem Gajosem. I to właśnie Pan Janusz otrzymał statuetkę. Maciej nie był tym faktem zmartwiony. Dlaczego? Rozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ola Gintrowska wzięła udział w preeliminacjach do konkursu Eurowizji. Choć preselekcję wygrał Michał Szpak, o show młodej wokalistki rozpisuje się Internet. Ola wystąpiła na scenie w syrenim ogonie. Skąd taki pomysł na show? Jak reaguje na krytykę internautów? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.