Parenting

Od 17 lat zachodzi w ciążę niemal bez przerwy. "Myślę, że mam dość"

Parenting

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Kobieta w ciąży

Britni Church w 2004 roku pierwszy raz została mamą. Kobieta pokochała ten stan, dlatego od tamtej chwili rodzi kolejne dzieci. Teraz ma ich 12. Wpisy pełne szczerości i intymne relacje przyciągają kolejnych obserwatorów w jej mediach społecznościowych. Jak wygląda życie ogromnej rodziny?

Pokochała macierzyństwo mając 16 lat

Britni Church z Arkansas City w Stanach Zjednoczonych pokazuje w sieci dość nietypowy styl życia. Kobieta, która jest dzisiaj matką dwanaściorga dzieci, prowadzi na TikToku profil "Our Large Family Life" ("Życie naszej ogromnej rodziny"). Pierwsze z nich, córeczka Crizman, przyszła na świat, kiedy obecna gwiazda social mediów była 16-latką. Od tego czasu powitała na świecie jeszcze jedenaścioro pociech. W ciąży była niemal co roku, z wyjątkiem 2013, 2017 i 2022.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Nagrania Amerykanki na Tik Toku cieszą się wyjątkowo dużą publiką. Zwłaszcza te, w których zdradza, w jakim wieku rodziła dzieci. Kobieta nie ma zamiaru trzymać w tajemnicy kulisów macierzyństwa, dlatego opowiada także, z kim ma dzieci. Jej filmiki obejrzało je już ponad milion użytkowników.

Koszty utrzymania rodziny wielodzietnej

Popularną na TikToku Britini zaczęła interesować się także prasa. Kobieta pojawiła się w portalu "TODAY Parents". Kobieta wraz z mężem ma siedmioletniego Silasa, pięcioetniego Christophera Juniora, trzyletnie trojaczki: Olivera, Ashera i Abla oraz Rowyn. Z poprzednich związków wychowuje jeszcze siedemnastoletniego Crizmana, szesnastoletniego Jordana, czternastoletniego Caleba, trzynastoletniego Jace'a, dwunastoletnią Cadence i dziesięcioletnią Jesalyn.

Kobieta w szczerym wywiadzie wyznała, że wychowanie gromadki niemało ją kosztuje. Rodzina co miesiąc wydaje 200 dolarów tylko na mleko. Nie narzeka jednak na swoje życie.

- Jesteśmy najszczęśliwsi, gdy jesteśmy wszyscy razem. Mamy dużą zjeżdżalnię wodną i urządzamy gotowanie i siedzimy wokół ogniska. Życie jest dobre - podkreśliła.

Kobieta wychowuje dwanaścioro dzieci

Pieniądze to jedno. Kobieta podkreśla, że ciemną stroną macierzyństwa jest fakt, iż w domu zawsze jest hałas. - Ktoś zawsze krzyczy. Ale to dla nas po prostu normalne. Potrafię to jakoś zagłuszyć - wyznała w rozmowie "TODAY Parents".

- Myślę, że mam dość - ucięła ze śmiechem Britini pytanie o kolejne potomstwo. Wyznała jednak, że jej mąż chętnie przywitałby na świecie jeszcze więcej dzieci.

Britni Church w jednym z najnowszych nagrań wstawionych na TikToka przyznaje, że rozpoczęła niedawno pracę. Jest to pierwszy raz od 4 lat.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: etrunjela/Getty Images

Pozostałe wiadomości