Noc inna niż wszystkie. Co wydarzy się na Wiankach nad Wisłą z Mery Spolsky?

Wianki nad Wisłą 2024
Wianki nad Wisla - dzwieki wolnosci_22
Wianki nad Wisla - dzwieki wolnosci_22
Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?
Zaplanuj wakacje dziecka w przedszkolu
Zaplanuj wakacje dziecka w przedszkolu
Wakacje w tym roku droższe o średnio 20%
Wakacje w tym roku droższe o średnio 20%
Front blond - trend lata 2022
Front blond - trend lata 2022
Zadbaj o swoje stopy na lato
Zadbaj o swoje stopy na lato
Makijaż na lato
Makijaż na lato
Wianki nad Wisłą to piękny koncert organizowany na początku lata, inspirowany tradycją Nocy Kupały. Tegoroczna zabawa odbędzie się pod hasłem celebrowania wolności, a na stołecznej scenie zobaczymy plejadę gwiazd polskiej muzyki. Na wspólne świętowanie lata zaprasza gospodyni wieczoru - Mery Spolsky.

Wianki nad Wisłą. Kto wystąpi?

Początek lata to doskonała okazja do wspólnej zabawy. W Noc Kupały po raz kolejny zobaczymy w Warszawie na scenie Wianków nad Wisłą gromadę najpopularniejszych gwiazd estrady.  W jedną z najkrótszych nocy w roku, 22 czerwca wystąpią: Zalewski, Vito Bambino, Urszula, Baranowski, Paluch, WUWU, Waluś Kraksa Kryzys, Felicjan Andrzejczak, Wiktor Dyduła, Bowska.

- Jak widzicie, będzie naprawdę hot. Tym bardziej że koncert poprowadzę ja, czyli Mery Spolsky. Zapraszam - podsumowała wokalistka.

Wianki nad Wisłą. Dźwięki wolności 

Motywem przewodnim tegorocznych Wianków nad Wisłą będzie wolność. Artyści wykonają najbardziej znane utwory o tej tematyce, nie tylko z własnego repertuaru. Czeka nas radosny, pełen wzruszeń wieczór, który stanie się celebracją bezcennej wolności.

- Wolność ma różne oblicza i to właśnie w rytmie wolności odbędą się tegoroczne Wianki nad Wisłą - zapowiedziała Mery Spolsky. Koncert "Wianki nad Wisłą" będzie można obejrzeć w sobotę, 22 czerwca 2024 roku, na antenie stacji TVN o godz. 21:45.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości