Viki Gabor pracuje nad kolejną płytą. Co ze szkołą? "Mama mnie ciśnie"

Viki Gabor
Źródło: Dzień Dobry TVN
Na planie nowego teledysku Viki Gabor
Na planie nowego teledysku Viki Gabor
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Viki Gabor powraca do swoich fanów z nową twórczością. Jak przyznaje, w końcu nadszedł czas, by pokazać, nad czym pracowała przez ostatnie miesiące. Z kamerami Dzień Dobry TVN zawitaliśmy na planie teledysku do utworu "Daj mi znak" i pytaliśmy młodą artystkę o plany na najbliższą przyszłość. Będzie się działo!

Na planie teledysku Viki Gabor

Viki to wokalistka młodego pokolenia, która jeszcze będąc dzieckiem, szturmem podbiła scenę muzyczną. Dziś na swoim koncie ma już dwa albumy i na tym nie kończy. Wkrótce zaprezentuje światu kolejny krążek. Jedną z piosenek, która zapowiada nadchodzące wydawnictwo, jest singiel "Daj mi znak". Podczas prac nad teledyskiem zagościliśmy na planie, by zobaczyć, jak praca Viki wygląda od kulis.

- Dzisiaj kręcimy klip do singla "Daj mi znak", więc fajnie, że w końcu jestem na planie i nagrywamy teledysk. Uwielbiam w ogóle nagrywać teledyski, to jest mega fajne. Jestem tak podekscytowana tym wszystkim, że jeszcze to do mnie nie trafia, że jest tak wcześnie. Jest mega fajnie – zapewniła Viki.

Gwiazda zdradziła także, że nowy singiel jest tanecznym, wakacyjnym i nieco klubowym utworem. Ma więc nadzieję, że wszyscy słuchacze poczują klimat zabawy i podniosą się do tańca.

- Myślę, że piosenka jest też świeża, bardzo w moim stylu. Tworzyłam ją z fajnymi ludźmi. Poznałam też producenta z Londynu. Opowiadał mi, z kim pracował. Była Beyoncé, Tori Kelly, Camila Cabello, Justin Bieber – wspominała piosenkarka.

Jaką wizję na muzyczną historię ma reżyser klipu? - Mój pomysł na ten teledysk to jest tak naprawdę symbolika. Tekst muzyki i cała piosenka jest o pewnej podróży, o podążaniu za czymś. Więc to troszkę odbieram jak podążanie w głąb siebie – powiedział Paweł Grabowski, reżyser teledysku.

Viki Gabor – jak łączą karierę ze szkołą?

Viki nie ukrywa, że łączenie szkoły z karierą wymaga odpowiedniej organizacji i wsparcia rodziców. Szczęśliwie wokalistka może spełniać się z tym, co kocha najbardziej, nie zaniedbując swoich obowiązków.

- Ze szkołą sobie radzę. Mam wszystko zdalnie. Nie mam żadnych złych ocen, żadne jedynki, trójki czy dwójki. Mama mnie ciśnie, ale też mi pomaga. Mam korki z matematyki i z kilku innych przedmiotów, więc jakoś mi idzie – stwierdziła.

Na pytanie o najbliższe plany wokalistka odparła: - Dużo koncertów i dużo wypuszczania nowej muzyki. Wszystko naraz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Sadowski

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?