plan

  plan

  Jak powstawała scena zaręczyn Konstancji (Magdaleny Cieleckiej) i Jana (Pawła Małaszyńskiego) w Belle Epoque? Kto wybierał pierścionek? Ilu statystów było potrzebnych do sceny? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Justyna Mizera, dietetyczka : "Przede wszystkim nie możemy wyjść na trening na czczo! Zakazuję. Absolutnie nie ma takiej opcji". Posiłek powinien być dostosowany do rodzaju treningu i oczekiwanych rezultatów. Kiedy możemy wypić jedynie kawę z olejem kokosowym, a kiedy powinniśmy przygotować sobie koktajl dostarczający nam węglowodany i tłuszcze?

  Kinga Burzyńska wybrała się do Wydziału Kultury Komitetu Centralnego PZPR... czyli na plan filmu "Sztuka kochania", opowiadającego o Michalinie Wisłockiej. Z Arkadiuszem Jakubikiem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała o tym, jakie książki można było wydawać, a jakich nie. Magdalena Boczarska z kolei, opowiedziała Kindze, jak przygotowuje się do roli Michaliny Wisłockiej ... "i w praktyce, i w teorii".

  "Czuje się przed nią respekt i wiele się można od niej nauczyć", "Jest osobą bardzo, ale to bardzo, podstępną i (...) przewrotnie rozrzutną", "Jest bardzo inteligentną kobietą, mężczyźni się boją takich kobiet". Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Singielka" by dowiedzieć jaka naprawdę jest Iza Kuna. Oto wyniki jej "śledztwa". :)

  Jak wygląda pokój jurorski? Ile godzin jurorzy "Bitwy o dom" spędzają na planie? Co lubi robić przed zdjęciami Małgorzata Rozenek? Jak wygląda tzw. miejsce porannych odpraw? Natalia Nguyen wychodzi na spacer z psem bez makijażu? Zobaczcie, co dziej się na planie "Bitwy o dom".

  Na planie serialu "Prawo Agaty" z Małgorzatą Kożuchowską, rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy w nowej serii możemy liczyć na zmianę, dość napiętych, relacji między Agatą i prokurator Okońską, czy w życiu serialowej Marii pojawi się ktoś nowy, a czego Małgorzata Kożuchowska oczekuje od swojego męża?

  Byliśmy na planie nowego teledysku Ani Dąbrowskiej, w którym wystąpił m.in.: Jan Wieczorkowski i Dorota Deląg. A w studiu Dzień Dobry TVN z Anią Dąbrowską rozmawialiśmy o jej nowej, bardzo osobistej płycie "Bawię się świetnie". - Czasami udajemy, że dobrze się bawimy, a problemy chowamy do środka - mówiła w Dzień Dobry TVN. Czy taka właśnie jest Ania Dąbrowska? Wkrótce ponownie zostanie mamą. Jak zmieniło ją macierzyństwo? - Na pewno bardzo mnie uspokoiło, dało mi bardzo dużo pozytywnych emocji i cech - mówiła wokalistka w programie.

  Jak wygląda zwykły dzień pracy Małgorzaty Rozenek? O której rozpoczyna pracę? Czy Perfekcyjna Pani Domu improwizuje na planie? Czy w programie pojawi się wreszcie jakiś mężczyzna? Czy meżczyźni potrafią sprzątać? O to reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał Perfekcyjną Panią Domu?

  Dzień na planie serialu "Julia" zaczyna się wcześnie rano - śniadaniem, po którym wszyscy idą do swoich zajęć. Co ekipa telewizyjna jada na obiad? O czym myśli na planie główna bohaterka? Ile potrafi zjeść podczas jednego dnia zdjęć?