Taylor Swift po raz pierwszy odwiedzi Polskę. Gdzie i kiedy wystąpi?

GettyImages-1497302003
Muzyka, której słucha Gabi Drzewiecka
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Amerykańska gwiazda muzyku pop, Taylor Swift, ogłosiła daty europejskiej trasy koncertowej. Niebawem w ramach "The Eras Tour" wystąpi także dla polskiej publiki. Gdzie i kiedy będziemy mogli ją usłyszeć?

Taylor Swift wystąpi w Warszawie

Utwory tej wokalistki podbijają listy przebojów na całym świecie, a piosenki "Love Story", "Anti-Hero" czy "Blank Space" doczekały się milionowych wyświetleń w serwisach streamingowych. Niebawem fani z Europy będą mogli posłuchać ich na żywo, bowiem Taylor Swift ogłosiła niespodziankę na przyszły rok.

W sierpniu 2024 roku gwiazda pop wyruszy w muzyczną podróż po Francji, Portugalii, Szwecji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech czy Włoszech. W ramach trasy koncertowej "The Eras Tour" artystka odwiedzi także Polskę.   

Taylor Swift w Polsce 2024 – kiedy i gdzie zagra?

Taylor Swift wystąpi w Polsce 2 sierpnia 2024 roku. Artystka zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Choć do samego koncertu zostało jeszcze trochę czasu, sprzedaż biletów rozpocznie się już 12 lipca 2023 o godz. 12:00.

Aby kupić bilety na występ Taylor Swift w Polsce, należy się wcześniej zarejestrować na stronie internetowej. Rejestracja możliwa będzie od piątku, 23 czerwca 2023 roku do godz. 23:59.

Czemu służy rejestracja?

Rejestracja daje fanom dodatkową ochronę przed botami. Każda osoba zainteresowana zakupem biletu musi się wcześniej zarejestrować, aby system sprawdził dane rejestracyjne i upewnił się, że dostęp do sprzedaży otrzymali fani, a nie boty. To szczególnie istotne w przypadku koncertu, na który zapotrzebowanie jest większe niż liczba dostępnych biletów.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie organizatora.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Scott Legato/TAS23/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz