Gwiazdy

"Szadź" powraca z 3. sezonem. Od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Maciej Stuhr

"Szadź" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Player Original. Niedawno zakończyły się zdjęcia do trzeciej odsłony produkcji. Co ciekawe, część scen wyreżyserował sam Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli. Co wydarzy się nowym sezonie? Kiedy nowe odcinki zadebiutują na Player.pl?

"Szadź". Kogo zobaczymy w 3. sezonie?

"Szadź" - jeden z największych hitów platformy Player - niedługo powróci z trzecim sezonem. Widzowie na ekranie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Bartosza Gelnera, Karolinę Gorczycę, Annę Cieślak, Annę Ilczuk, Mirosława Zbrojewicza, Wiktora Piechowskiego oraz Marka Kalitę. W premierowej serii do obsady produkcji dołączyli m.in. Jowita Budnik, Magdalena Popławska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan, Lesław Żurek, Diana Zamojska oraz Sebastian Pawlak.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Serial wyreżyserowała Anna Kazejak, ale nie tylko. - Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie poradzi sobie w komercyjnej i dobrze znanej sobie produkcji. Maciek bardzo się zaangażował i wniósł do reżyserowanych przez siebie scen wiele inspirujących pomysłów – komentuje Adrianna Przetacka, producentka ze strony TVN Warner Bros. Discovery.

"Szadź". Co się wydarzy w 3. sezonie serialu?

Fabuła 3. sezonu serialu "Szadź" skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

- Mam wrażenie, że szykujemy dla widzów naprawdę wyjątkowy sezon. Historia Wolnickiego skręca w zupełnie nowe rejony, co dla widzów będzie świetną odmianą, a jednocześnie klimat grozy jeszcze się wzmacnia. Dla mnie ta odsłona to również wzięcie jeszcze większej odpowiedzialności za ostateczny efekt, bo podjąłem się wyzwania wyreżyserowania wielu scen, jak również przygotowania całego sezonu razem z Anią Kazejak. Nie mogę się doczekać premiery!mówi Maciej Stuhr.

"Szadź 3". Kiedy premiera?

Siedmioodcinkowa seria zadebiutuje w Playerze we wrześniu. Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). Reżyserem wiodącym jest Anna Kazejak. Autorem zdjęć jest Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej napisał Michał Godzic.

Scenografię przygotowała Marcelina Początek-Kunikowska oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumy – Wanda Kowalska, za charakteryzację odpowiadała Kinga Krulikowska, za obsadę Agnieszka Kozak. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka Jurek

Pozostałe wiadomości