Kylie Jenner nie jest już najchętniej obserwowaną kobietą na Instagramie. Kto zajął jej miejsce?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
Ulubieńcy Hollywood
Ulubieńcy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Amerykańska businesswoman i jedna z sióstr Kardashian straciła pozycję liderki w rankingu najczęściej obserwowanych kobiet na Instagramie. Na pierwsze miejsce tego zestawienia powróciła aktorka i piosenkarka Selena Gomez.

Kylie Jenner nie jest już liderką

Nie od dziś wiadomo, że media społecznościowe są niezwykle ważnym elementem budowania wizerunku każdej osoby publicznej. Dzięki nim gwiazdy mogą być w stałym kontakcie z fanami, a liczne grono obserwatorów pozwala im np. na zdobywanie lukratywnych kontraktów reklamowych czy promowania produktów marek własnych.

Do tej pory niekwestionowaną liderką jednego z największych portali społecznościowych, czyli Instagrama, była Kylie Jenner. Sławna siostra Kardashianek i businesswoman zajmowała pierwsze miejsce na liście największych żeńskich gwiazd. Jej profil obserwuje aż 380 milionów osób.

Selena Gomez królową Instagrama

25-latka nie jest już liderką tego zestawienia. Jak czytamy w TVN24, w nocy z 22 na 23 lutego nową "królową" Instagrama ponownie została aktorka i piosenkarka Selena Gomez. Artystkę aktualnie obserwuje 381 milionów użytkowników, co potwierdza, że to właśnie ona prowadzi w rankingu najchętniej obserwowanych kobiet (dane na czwartek, 23 lutego).

Jak się okazuje, profilem Seleny Gomez na Instagramie zajmuje się jej asystent. W rozmowie z magazynem "Vanity Fair" gwiazda przyznała, że na swoim telefonie ma jedynie TikToka. Ponadto aktorka i piosenkarka nie jest tak aktywna na Instagramie jak Kylie Jenner. Do tej pory udostępniła tam 1875 postów, natomiast siostra Kardashianek opublikowała ich aż 6866.

- Nigdy nie miałam okazji pójść do prawdziwej szkoły średniej. Świat był moją szkołą średnią przez dłuższy czas i byłam zalewana informacjami, których nie chciałam - tłumaczyła Gomez w rozmowie z "Vanity Fair".

Więcej w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/ Marc Piasecki / Contributor

Pozostałe wiadomości