Nowy odcinek cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop spotka się z ikoną polskiego aktorstwa

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Marcin Prokop o kolejnej odsłonie cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN"
Marcin Prokop o kolejnej odsłonie cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN"Dzień Dobry TVN online
wideo 2/8

Przed nami kolejna odsłona cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN". Tym razem widzowie będą mieli okazję wysłuchać inspirującej rozmowy Marcina Prokopa z wybitnym aktorem i reżyserem, Janem Englertem. Wywiad zostanie wyemitowany w niedzielę, 19 lutego br. na antenie TVN.

Jan Englert w cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN"

W cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" nasi prowadzący spotykają się z największymi autorytetami ze świata sportu, polityki, kultury i nauki. Każdy odcinek niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. Wywiady z wyjątkowymi gośćmi przeprowadzili już Dorota Wellman oraz Krzysztof Skórzyński. W lutym w ich ślady pójdzie Marcin Prokop. Jego rozmówcą będzie uznany aktor i reżyser, Jan Englert.

- Cieszę się, że będę mógł spotkać się z Janem. Bezpośredni pretekst to jego 80. urodziny, a pośredni to życie przebogate w dokonania. To mnie będzie najbardziej w jego osobie interesować - zapewnił prowadzący Dzień Dobry TVN.

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" z Janem Englertem - gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci odcinek cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" zostanie wyemitowany już w niedzielę 19 lutego br. na antenie TVN. Wyjątkowe spotkanie z Janem Englertem z całą pewnością zainteresuje miłośników filmu i teatru, ale nie pozostanie też obojętne widzom, którzy wysoko cenią sobie rozmowy z inspirującymi gośćmi.

- Bierzemy na warsztat kogoś, kogo chcemy odpytać trochę z jego życia, a nie tylko z bieżących spraw i bieżących projektów - zdradził Marcin Prokop, zachęcając tym samym do śledzenia kolejnej odsłony cyklu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości