Paulina Krupińska-Karpiel zareagowała na szczere wyznanie męża w Dzień Dobry TVN. "Dużo dobrego w jego życiu zrobiłam"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"Dzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/13

Paulina Krupińska-Karpiel nieczęsto odsłania przed fanami kulisy życia prywatnego, jednak w ostatnim wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl postanowiła poruszyć temat swojego związku. Zachęcił ją do tego mąż, który podczas wizyty w studiu Dzień Dobry TVN zdobył się na chwytające za serce wyznanie. W reakcji na słowa ukochanego nasza prowadząca podzieliła się swoją receptą na udane małżeństwo.

Paulina Krupińska-Karpiel o wyznaniu męża w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka to bez wątpienia jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie pilnie strzegą swojej prywatności - unikają wspólnych wywiadów i nie pokazują się razem na ściankach. Nie dziwi zatem fakt, że nasza prowadząca była zaskoczona wyznaniem, które padło z ust lidera zespołu Zakopower w studiu Dzień Dobry TVN. W trakcie rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem artysta przyznał, że ukochana wspierała go w walce z depresją

- Nie sądzę, że on się jakoś turbo rozgadał, ale jak na niego, to i tak dużo (...). Czasami dziennikarze próbują coś wyciągnąć (...), ale raczej zdawkowo coś o sobie opowiadaliśmy (...). Wydaje mi się, że rolą ludzi, którzy są w związku, jest ciągnięcie się do góry, więc to miłe, co powiedział - przyznała Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Paulina Krupińska-Karpiel szczerze o swoim małżeństwie

Paulina Krupińska-Karpiel nie ma wątpliwości, że wzajemne wsparcie jest jednym z najważniejszych fundamentów związku. W szczerym wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl nasza prowadząca przyznała, że nigdy nie odmawia ukochanemu pomocy i sama również nieraz miała okazję przekonać się o jego oddaniu.

- Uważam, że dużo dobrego w jego życiu zrobiłam. On też dużo dobrego w moim życiu zrobił, jest idealnym buforem na wszystkie emocje, które są w show-biznesie. Gdy wracam do domu i opowiadam: "a to się stało, coś napisali", to on mówi: "Paulinko, jeżeli ja ci nic nie mówię, że coś robisz źle albo twoi rodzice, to jest wszystko okej, a innymi rzeczami się nie przejmuj - zdradziła prezenterka, jednocześnie zwracając uwagę na szereg zalet swojego wybranka.

- Sebastian nauczył mnie tego, żeby nie kalkulować wszystkiego (...). Jest osobą, która bardzo często rozładowuje atmosferę i gasi moje wewnętrzne rozterki - podsumowała Paulina Krupińska-Karpiel.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości