Sukces zapisany w gwiazdach. Te znane postacie urodziły się w lipcu

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czego tak naprawdę uczą nas porażki?
Czego tak naprawdę uczą nas porażki?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sezon letni to szczególny czas dla zodiakalnych Raków i Lwów. Intensywnie słoneczne tygodnie nie pozostają bez wpływu na charakter przebojowych osób, które swoje urodziny świętują w pełni lata. To właśnie w tym miesiącu świeczki z tortu zdmuchnie wiele gwiazd, które z pewnością można nazwać ludźmi sukcesu. Jakie są osoby urodzone w lipcu?

Jakie cechy mają osoby urodzone w lipcu?

Lipiec to miesiąc, w trakcie którego swoje urodziny obchodzą zodiakalne Raki oraz Lwy. Choć te znaki wiele różni, to ich wspólną cechą są predyspozycje do osiągnięcia sukcesu, zarówno w finansach, jak i show-biznesie.

Te pierwsze - pełne uczuć orz emocji, zarażają empatią i potrafią wyczuć intencje drugiego człowieka. Zmysł do interesów, dotrzymywanie obietnic oraz uczynność sprawiają, że ciężką pracą połączoną ze szczerymi intencjami dochodzą do wielkich celów. Lwy z kolei są przebojowe i odważne, więc nic nie jest w stanie zatrzymać ich, gdy idą "po swoje". Szlachetne i lojalne sprawdzą się doskonale jako partnerzy biznesowi, a wrodzona charyzma i ambicja doprowadza je do celu.

Ludzie sukcesu, którzy urodzili się w lipcu

Przedstawiamy kilka przykładów gwiazd, które przyszły na świat w siódmym miesiącu roku. Listę osób, które w lipcu zdmuchną świeczki z urodzinowego tortu, otwiera zodiakalny Rak - Piotr Kraśko. Prezenter urodził się 11 lipca 1971 roku. Choć ukończył szkołę teatralną, związał się z telewizją. Dziennikarz, który w przeszłości był korespondentem w Brukseli, Rzymie oraz Waszyngtonie, przez lata związany był z Dzień Dobry TVN oraz "Faktami".

Tego samego dnia urodziny będzie świętowała Monika Olejnik, dziennikarka radiowa, telewizyjna oraz prasowa. 67-latce największą rozpoznawalność przyniosły wywiady z politykami i ludźmi mediów, z którymi do dziś żywo dyskutuje w programie "Kropka nad i".

Marcin Prokop 14 lipca będzie obchodził swoje 46 urodziny. Lubiany gospodarz Dzień Dobry TVN w przeszłości swoją karierę wiązał z bankowością. W 1997 roku rozpoczął pracę dziennikarza - najpierw prasowego, później też telewizyjnego. Współprowadził takie programy jak: m.in. "Mam Talent!", "Lego Masters" czy "Milion w minutę".

Katarzyna Grochola urodziła się 18 lipca 1957 roku. To jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, a jej książki sprzedały się w nakładzie ponad 4 mln sztuk. Jest autorką powieści obyczajowych, które doczekały się adaptacji filmowych takich jak: "Nigdy w życiu, czy "Ja wam pokażę!".

Blanka Lipińska, najsłynniejsza autorka polskich powieści erotycznych, przyszła na świat 22 lipca 1985 r. Choć z wykształcenia jest wizażystką, swoją karierę przez lata wiązała z branżą hotelarską. Przełomem w jej życiu był rok 2014, w którym napisała swoją pierwszą powieść. Autorka erotycznej trylogii dziś może cieszyć się nie tylko sukcesem wydawniczym, ale i adaptacjami filmowymi swoich erotycznych dzieł.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN, Prasert Krainukul/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości