Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska sama wyremontowała mieszkanie. Tylko nam pokazała efekty

Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska nie zaprasza kamer do swojego domu. Dla Dzień Dobry TVN zrobiła jednak wyjątek i wirtualnie oprowadziła nas po swoich kątach. Gwiazda jest świeżo po remoncie, który zresztą w dużej mierze zrobiła sama. Joanna Jabłczyńska opowiedziała nam także o swoim domu na wsi. Zdjęcia robią wrażenie.

Joanna Jabłczyńska zrobiła remont mieszkania

Widzowie TVN-u świetnie znają Joannę Jabłczyńską jako Martę Konarską z serialu "Na Wspólnej". Aktorka i prawniczka ma jednak o wiele więcej talentów, niż do tej pory ujawniała. Gwiazda uwielbia też remontowe prace domowe.

Joanna zaprosiła nas na wirtualny spacer po swoim mieszkaniu, chwaląc się własnoręcznie dokonanymi zmianami. Na pierwszy ogień pokazała kafelki w kuchni - ich dawny kolor ją znudził, więc postawiła na delikatną zmianę.

- Siedziałam w domu i te kafelki mnie drażniły już długo. Jak rozmawiałam, jak to zrobić, to trzeba by było całą kuchnię zrównać z ziemią. Nie lubię wyrzucać i zmieniać czegoś, jeśli jest funkcjonalne, a przestało mi się podobać - mówiła gwiazda.

- Sprawdziłam więc w Internecie, jak się to robi i... do dzieła! Najpierw odtłuściłam kafelki, potem pomalowałam je specjalną farbą - najpierw fugi, a potem kafelki, odczekałam 12 h, położyłam drugą warstwę i kuchnia jak nowa - dodała.

Joanna Jabłczyńska: jak wygląda jej mieszkanie?

Aktorka z kuchni zaprosiła nas do salonu - tam również dokonała niemałej rewolucji. Na ścianie pojawiła się nowa tapeta, którą gwiazda zakładała własnoręcznie.

- Tapeta na żywo wygląda ekstra - dodaje ciepła w domu. Zakładałam ją sama, choć miałam panią tapetkę tutaj, która mnie poinstruowała na początku, a później sama ją zakładałam. Lubię coś pomalować, sklecić z drewna i poskręcać meble - powiedziała Joanna Jabłczyńska.

Gwiazda pochwaliła się także starymi meblami, które oddają ducha całej przestrzeni. To prawdziwe perełki!

- Wszystko zaczęło się od stołu, który znalazłam w okazyjnej cenie w Internecie i kiedy stanął w salonie, cała reszta przestała do niego pasować. Chwilę później znalazłam szafkę z czasów PRL-owskich. Następnie wpadłam na rozkładany stół i kiedy mam imprezę, mogę podjąć więcej osób. No i jest też biblioteczka. Całe mieszkanie ma 95 metrów , więc jest sporo większe niż to, co w mediach pokazuje - zdradziła aktorka.

- Cieszę się, że po tylu latach mieszkania tutaj, to wygląda nareszcie tak, jak chciałam. Rzeczywiście część rzeczy zrobiłam samodzielnie. Tym większa jest duma, że to się udało - podsumowała.

Joanna Jabłczyńska i jej całoroczny dom

Gwiazda ma to szczęście, że kiedy zmęczy ją warszawski gwar, może uciec do swojego domu poza miastem. Aktorka urządziła tam małe gospodarstwo.

- Kiedy w erze pandemii tam przyjeżdżam, to całuje ziemie. Większość pandemii tam spędziłam. Mam tam kurnik, już są podsadzone pierwsze rośliny, za chwilę mój warzywniak zacznie wydawać plony. Jak tylko jest pogoda i obowiązki zawodowe mi pozwalają, to większość czasu spędzam tam - mówiła Joanna Jabłczyńska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości