Iga Świątek rzuca wyzwanie. Remigiusz Mróz dowcipnie odpowiada

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Twitter.com
Iga Świątek

Iga Świątek rzuciła czytelnicze wyzwanie sobie i fanom. Tenisistka o szczegółach akcji poinformowała za pośrednictwem Twittera. Obok jej wpisu nie przeszedł obojętnie pisarz Remigiusz Mróz. Co napisał?

Iga Świątek zachęca do czytania

Nie od dziś wiadomo, że utytułowana tenisistka pomiędzy treningami i meczami lubi czytać książki. Teraz do tej aktywności zachęca swoich fanów.

- Czas na coś, na co jestem bardzo podekscytowana odkąd na to wpadłam. Dołącz do mojego czytelniczego wyzwania na 2023 r.! [...] Chcę motywować samą siebie do tego, żeby czytać jak najwięcej, bo czytanie pozwala mi utrzymywać równowagę między moim życiem a pracą. Chcę też dzielić się z Wami tą pasją i zachęcać do tego, żeby czytać więcej - napisała Iga Świątek na Twitterze.

Poezja i proza

Książki bez których nie wyobrażam sobie dzieciństwa
Książki bez których nie wyobrażam sobie dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jak dodała, celem na 2023 rok jest przeczytanie przynajmniej 12 książek, czyli tylu, z ilu miesięcy składa się rok. W 2022 roku tenisistce udało się przeczytać 20 książek. - Mogłoby być ich więcej, ale sami wiecie… Lubię bardzo grube książki jak "Przeminęło z wiatrem", a poza tym jestem… trochę zajęta na co dzień - podkreśliła z uśmiechem.

Remigiusz Mróz o wyzwaniu Igi Świątek

Internauci są zachwyceni wyzwaniem liderki rankingu WTA. - "To jest świetny pomysł! Tylko powiedz, od jakiej książki zaczynamy?", "Wyzwanie przyjęte", "No to lecimy...", "Dobry pomysł. Trzeba przekuć popularność w coś pozytywnego" - czytamy w komentarzach.

Na akcję Igi Świątek zwrócił uwagę również Remigiusz Mróz, który nazywany jest "najpłodniejszym polskim autorem" - Ale chodzi o to, żeby napisać 12 lub więcej? To dołączam - zażartował pisarz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Twitter.com

Źródło zdjęcia głównego: Robert Prange/Getty Images

Pozostałe wiadomości