Pierwsze Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise All Stars". Konflikt Basi i Łukasza się zaogni

Autor:
Justyna
Piąsta
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Ważą się losy Luizy. To, czy wejdzie do programu, zależy od decyzji Julii i Kamila. Wielkimi krokami zbliża się eliminacja. Tego wieczoru jedna z dziewczyn pożegna się z rajską willą. Grzesiek, który jako jedyny jest singlem, może być ostatnią deską ratunku dla zagrożonej koleżanki. Wiele sercowych dylematów zniknie po spotkaniu z Rajską Wyrocznią.

"Hotel Paradise All Stars". Co się wydarzy w 4. odcinku?

Nagłe wyeliminowanie Julki i jej jeszcze szybszy powrót, i to z Kamilem, dostarczył wszystkim mieszkańcom hotelu ogromnych emocji. Teraz ta dwójka stanie przed trudnym dylematem - czy Luiza powinna dołączyć do gry, czy jednak lepiej odprawić do domu, by nie była ich kolejną konkurentką?

Nadchodzi pierwsze w tej edycji Rajskie Rozdanie. Uczestnicy będą mogli na nowo połączyć się w pary. Dziewczyny liczą się z tym, że jedna z nich opuści rajską wyspę, dlatego muszą działać. Grzesiek będzie w centrum ich zainteresowania. Czy zdecyduje się złożyć którejś z pań obietnicę, i zapewni jej bezpieczeństwo podczas eliminacji? Chłopak dobrze wie, na czym polega miłosna gra, dlatego z niecierpliwością czeka na spotkanie z Rajską Wyrocznią. Tylko szczerość Klaudii El Dursi może być dla niego drogowskazem.

Między Basią a Łukaszem panuje napięta atmosfera. Zorientowali się, że do siebie nie pasują i nie stworzą trwałej relacji w programie. Jedno nieporozumienie będzie niczym iskra, która może spowodować wielki pożar. Czy po nerwowej wymianie zdań uda im się pogodzić? O tym przekonamy się w 4. odcinku "Hotelu Paradise All Stars".

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Hotel Paradise All Stars" można oglądać w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały wideo są dostępne również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości