Kto odpadł z "HP All Stars"? Spełnił się największy koszmar Julii. Do gry dołączył jej eks. "Nie wierzę!"

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
wideo 2/6

3. odcinek przyniósł nieoczekiwane zwroty akcji. Jedna z osób pożegnała się z reality show. Kiedy spakowała walizki i opuściła willę, zobaczyła nowego uczestnika, który przekazał jej ważną wiadomość. To nie koniec zaskoczeń. Przed hotelem pojawiła singielka z 3. edycji show. Wejdzie do programu pod jednym warunkiem. Jakim?

"Hotel Paradise All Stars" odcinek 3. Kto odpadł?

Uczestniczki dostały zadanie, by pocałować osobę, której najbardziej ufają. Najwięcej buziaków zdobyła Basia. Klaudia El Dursi ogłosiła, co to oznacza.

- Przed tobą bardzo ważna decyzja. Już za chwilę będziesz musiała wskazać jedną z dziewczyn, która nie pasuje do hotelu. Dla której, niestety, w programie miejsca nie ma. Ta dziewczyna będzie musiała nas opuścić - powiedziała prowadząca.

Basia po krótkim namyśle zadecydowała, że z rajską wyspą pożegna się Julia. - To bardzo trudna edycja. Brałam pod uwagę kilka rzeczy. Wytypowałabym siebie, gdybym mogła. Jula, to nie jest nic osobistego. Wydaje mi się, że jeszcze z grupą się aż tak nie zgrałaś - stwierdziła.

Julia miała 15 minut na spakowanie walizek. Z wielkim smutkiem przekroczyła próg willi, zostawiając pozostałych uczestników.

- Jest mi przykro bardzo. Myślałam, że jeszcze trochę ponamieszam w tym programie. Łzy zakręciły się w oku - wyznała.

"Hotel Paradise All Stars" - Kamil i Luiza wchodzą do gry

Wyeliminowana singielka nie spodziewała się, że los chce zagrać z nią w miłosnego pokera. Tuż za hotelem czekał na nią ktoś, kogo bardzo dobrze zna. Jej oczom ukazał się Kamil Piórkowski, z którym była w parze w 2. edycji show. W przeszłości łączyło ich coś więcej niż przyjaźń, ale ostatecznie rozstali się w nienajlepszych okolicznościach. Julia obawiała się, że w "All Stars" może spotkać swojego eks. Jej koszmar się ziścił.

- Nie no, to jest jakiś żart! To jest chyba jakiś żart. Nie, po prostu nie wierzę. Szok. Ale numer - krzyknęła.

Kamil wchodzi do "Hotelu Paradise All Stars" Źródło: Player.pl

Kamil z typową dla siebie pewnością, ale i z odrobiną nonszalancji przywitał się z Julią. Miał dla niej ważny list.

- To nie jest koniec twojej przygody w raju. Już za chwilę wrócisz do "Hotelu Paradise". Co więcej, nie sama. A z partnerem u boku - przeczytał. - Ze mną - dodał zadowolony.

Nagle dołączyła do nich kolejna osoba. To Luiza Benzouaoua z 3. sezonu show. Przyniosła kolejny list, który jeszcze bardziej skomplikuje grę.

- Poznajcie Luizę, której losy leżą teraz w waszych rękach. Może wrócić razem z wami do hotelu, stanie się kolejną rywalką o względy chłopaków, ale w zamian jako para dostajecie immunitet i jesteście bezpieczni na najbliższym Rajskim Rozdaniu - przeczytała Julia.

Jaką decyzję podejmą Julia i Kamil? Czy kolejna singielka zamieszka w rajskiej willi? O tym przekonamy się w 4. odcinku.

Ważą się losy Luizy w "Hotelu Paradise All Stars" Źródło: Player.pl

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Hotel Paradise All Stars" można oglądać w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały wideo są dostępne również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości