Kwiaty od synów i męża, żarty na temat wieku. Jak Małgorzata Roznek-Majdan świętowała urodziny?

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę
Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła metamorfozę Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

1 czerwca jest dla Małgorzaty Rozenek-Majdan datą szczególną, bowiem w domu prowadzącej Dzień Dobry TVN obchodzone są wówczas dwa święta - urodziny gwiazdy i Dzień Dziecka. Jak w tym roku prezenterka celebrowała moment zdmuchnięcia świeczek na torcie?

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny. Ile lat skończyła?

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie urocze nagranie, na którym widać, jak synowie (17-letni Stanisław, 13-letni Tadeusz oraz 3-letni Henryk) wręczają jej z okazji obchodzonych urodzin piękne bukiety kwiatów. Chłopcom towarzyszy również mąż prowadzącej Dzień Dobry TVN Radosław Majdan, a zachwycona gestem prezenterka z uśmiechem na ustach przytula najbliższych i rozpakowuje otrzymane od nich prezenty.

W urodzinowym wpisie gwiazda nawiązała również do pojawiających się od dawna spekulacji medialnych na temat jej wieku. Żartobliwie ucięła wszelkie nieprawdziwe doniesienia i za pomocą hashtagu ogłosiła wszem i wobec, że właśnie skończyła 45 lat.

- 1 czerwca 2023. #45lat. Ci, co mi tak liczą te lata i się bidule nie mogą doliczyć, pomyślcie: szczęśliwi czasu nie liczą - czytamy na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Urodziny i Dzień Dziecka u Małgorzaty Rozenek-Majdan

1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan nie zapomniała również o innym ważnym święcie, którego głównymi bohaterami są jej synowie. Prowadząca Dzień Dobry TVN wyznała, jak łączy celebrowanie swoich urodzin z obchodzeniem Dnia Dziecka.

- W naszym domu reguły są jasne. Moje urodziny są gdzieś tak do 17:00, a po tej godzinie wkraczają dzieci z Dniem Dziecka. Na tych zdjęciach można zaobserwować tę drugą fazę. Oczywiście nasze niebożątka nie zakończyły atrakcji tylko na balonikach, oj nie. Ale trudno jest w ładny i elegancki sposób pokazać, jak dajesz dzieciom kopertę, więc nie weszło - dodała gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News, Instagram

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości