GoldeN Life od 35 lat na scenie. "Jesteśmy z jednej piaskownicy"

Autor:
Maria
Czarniecka
GoldeN Life - 35 lat na scenie
GoldeN Life - 35 lat na scenieDzień Dobry TVN
wideo 2/10

11 albumów studyjnych, ponad 2000 koncertów i 35 lat nieprzerwanie na scenie. W skład GoldeN Life wchodzą: Adam, Jarek, Jacek i Karol. Panowie wciąż tworzą muzykę, a na scenie Dzień Dobry TVN zagrali swój najnowszy utwór "Revo". Opowiedzieli również o tajemnicy swojego sukcesu.

GoldeN Life - kim są?

Zespół GoldeN Life powstał w 1988 roku w Gdańsku. Panowie nie bali się eksperymentować z różnymi gatunkami - od rocka do popu czy rapu. Szybko podbili serca publiczności.

Na scenie grają już od 35 lat. Jaki wytrzymać ze sobą tyle lat? - Jesteśmy z jednej piaskownicy, ulepieni, zalani różnymi rzeczami i się scementowaliśmy przez te lata - zdradził Jarek w studio Dzień Dobry TVN.

Jednak po kilku dekadach grupa musiała wyznaczyć odpowiednią częstotliwość spotkań. - Po pierwszych 10 latach prób dzień w dzień powiedzieliśmy sobie, że chyba nie musimy się już codziennie spotykać. Więc spotykamy się wtedy, kiedy musimy - wyjaśnił muzyk.

- Musimy ładować akumulatory każdy na swój sposób, by mieć nową energię do dalszych działań - dodał Adam.

GoldeN Life - nowy utwór

Trzydniowy wyjazd - tyle czasu spędzonego razem im wystarczy, by napisać nowe utwory. - Żeby nie było, że my się nie lubimy, bo się lubimy(...). Ale co za dużo, to niezdrowo - mówił Karol.

Zespół GoldeN Life od 35 lat nieprzerwanie tworzy nowe piosenki. We wtorek opublikował nowy utwór - "Revo". Grupa zaprezentowała go na scenie "Dzień Dobry TVN", jeśli chcesz go posłuchać, obejrzyj wideo.

Zobacz szczegóły w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości