Beata Kozidrak wraca z nową piosenką i mierzy się z przeszłością: "Jesteś potworem"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
natemat.pl
Beata Kozidrak w studiu Dzień Dobry TVN

Beata Kozidrak ponad rok temu przeżyła poważny kryzys wizerunkowy, gdy okazało się, że prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Ciągnąca się sprawa w sądzie i w końcu – wyrok, zaskoczył fanów Bajmu. Dziś artystka rozlicza się z niedawną przeszłością, wydając singiel "Panama", który zapowiada premierę płyty. O czym jest jej najnowsza piosenka?

Beata Kozidrak wraca z nowym materiałem

Beta Kozidrak to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 40 lat. Swoją ostatnią autorską płytę wydała w 2016 roku. Po przedłużającej się, przez niedawną aferę, ciszy gwiazda wróciła z nowym singlem. Utwór może być pewnego rodzaju rozliczeniem ze sprawą z ostatnich lat.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Przypomnijmy, że 1 września 2021 roku Beata Kozidrak została zatrzymana na stołecznym Mokotowie przez policję. Jak się okazało, miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponad rok później wymiar sprawiedliwości nałożył na gwiazdę grzywnę oraz zakaz prowadzenia samochodu.

Później warszawska prokuratura skierowała apelację do wyroku, która miała być, w ich ocenie, nieadekwatna do winy artystki. Ostatecznie sąd nie przychylił się do złagodzenia kary, która wynosiła 50 tysięcy złotych z dodatkowymi 20 tysiącami, które miały być przekazane na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Nowa piosenka Beaty Kozidrak

Wspomniana sprawa wywołała ogromne zainteresowanie mediów, a artystka długo nie mogła zaznać spokoju. Beata Kozidrak unikała komentowania swojego zachowania aż do niedawna, gdy została opublikowana jej najnowsza piosenka pod tytułem "Panama".

- Jesteś potworem. Skanduje tłum. Wyruszam w drogę. Pokochać znów. Wejdę na szczyt wulkanu. Welcome Baru - brzmi tekst singla.

Choć artystka nie mówi o tym wprost, w utworze można doszukiwać się nawiązania do afery, która wybuchła po jej zatrzymaniu przez policję. W najnowszym wywiadzie zdradziła, o czym będzie najnowszy album "4B".

- Opowiada o bólu, o trudnych sytuacjach i o tym, jak człowiek potrzebuje wówczas drugiego człowieka i jego bliskości. Gdy tworzyłam tę płytę, pisałam ją bez zastanawiania się, czy idę pod prąd, czy nie odsłaniam za dużo, czy aby na pa pewno każda piosenka wpisuje się w obecne muzyczne trendy – opowiadała w Meloradiu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: natemat.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski / East News

Pozostałe wiadomości