Gwiazdy

Ekskluzywny Menel szczerze o ojcostwie. "Jestem bardzo, bardzo zmęczony"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk
Co nowego w show-biznesie

Ekskluzywny Menel postanowił podzielić się tą nieco mniej cukierkową częścią tacierzyństwa. Bloger Kamil Pawelski, ojciec czterolatka i rocznej córeczki, zamieścił w mediach społecznościowych osobisty wpis. Zjednał nim sobie rzeszę innych ojców, którzy mają podobne odczucia.

Ekskluzywny Menel ojcostwie

Kamil Pawelski, znany w sieci jako Ekskluzywny Menel, podzielił się przemyśleniami na temat tego, jak radzi sobie jako ojciec czteroletniego synka i rocznej córeczki.

- Czuję się czasami kiepskim ojcem. To jest dopiero początek mojej drogi, a ja już jestem bardzo, bardzo zmęczony - cytowała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

- Oczywiście, że te słowa mogą wybrzmieć banalnie dla kogoś, kto jest rodzicem, ale z drugiej strony myślę sobie, że bardzo mało panów w przestrzeni publicznej o tym mówi. Zazwyczaj są to kobiety, które mówią: "słuchajcie, macierzyństwo to nie jest zawsze cukierek, lukrowany obrazek" - stwierdziła dziennikarka.

Pod postem blogera pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani dziękowali mu za ten wpis.

Ekskluzywny Menel o wazektomii

To nie pierwsze tak szczere wyznanie Ekskluzywnego Menela. Kamil Pawelski jakiś czas temu podzielił się informacją o tym, że poddał się wazektomii.

- Dużo mówimy o antykoncepcji kobiet, mam wrażenie, że mało o antykoncepcji mężczyzn. Kamil właśnie na tę wazektomię się zdecydował i też mówił o tym bardzo otwarcie. Ja odsyłam na blog, na profil na Instagramie tych, którzy lubią treści parentingowe, które są im bliskie. Kamil jest dobrym adresem - podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości