Ekskluzywny menel

  Ekskluzywny menel

  Ekskluzywny Menel postanowił podzielić się tą nieco mniej cukierkową częścią tacierzyństwa. Bloger Kamil Pawelski, ojciec czterolatka i rocznej córeczki, zamieścił w mediach społecznościowych osobisty wpis. Zjednał nim sobie rzeszę innych ojców, którzy mają podobne odczucia.

  "Mężczyznom wydaje się, że to polega na obcięciu jajek".

  Kamil Pawelski, znany także jako Ekskluzywny Menel to jeden z najbardziej znanych polskich blogerów w Polsce, który wyznacza trendy w męskiej modzie. 36-latek właśnie podzielił się z fanami radosną nowiną - na świat przyszła jego córeczka. Czy tata przeciął pępowinę?

  Kamil Pawelski jest szerzej znany jako Ekskluzywny Menel. Bloger modowy doczekał się pierwszego dziecka. Jego syn Aben ma niespełna trzy miesiące. Kamil jest bardzo zaangażowanym rodzicem. Co to znaczy? Dlaczego zdecydował się być przy porodzie? I czy to prawda, że razem z żoną zdecydowali się wyprowadzić na wieś? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Kamil Pawelski nie tylko potrafi świetnie się ubrać, ale powiada również cudowny głos. Na scenie Dzień Dobry TVN dał pokaz swoich umiejętności. Posłuchajcie jego piosenki "Plastikowy spokój". Jak myślicie, co oznacza ten oryginalny tytuł?

  Ramoneski i porwane jeansy - to styl Ekskluzywnego Menela. Co jeszcze stylistka Alicja Napiórkowska znalazła w jego szafie? Jak jego styl zmieniał się na przestrzeni lat? Czy Kamil Pawelski zawsze będzie stylowym menelem?

  Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel pracuje nad płytą, a już dzisiaj zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN swoją pierwszą piosenkę "Waiting room".

  Autor jednego z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce Kamil Pawelski, znany również jako Ekskluzywny Menel, oprócz stylu posiada także niezły głos. Ma w planie wydanie płyty, a niedawno wypuścił swój pierwszy teledysk. Kto napisał słowa do piosenki? Od ilu lat ćwiczy głos? Co jeszcze jest jego pasją? Co dla niego jest istotne w życiu? Z Kamilem, jego żoną, bratem i zespołem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Niektórzy mężczyźni, aby zdobyć tę jedyną, wymarzoną kobietę, korzystają z pomocy szkół uwodzenia lub metod zasłyszanych od kolegów. W Dzień Dobry TVN - wraz z konsultantem biznesowym Miłoszem Brzezińskim, Kamilem Pawelskim znanym również jako Ekskluzywny Menel i aktorem Mateuszem Banasiukiem zastanawialiśmy się, jak skutecznie uwieść kobietę. Jakich tekstów i zachowań unikać przy poznawaniu kobiet?

  Jak powinni ubierać się wielkomiejscy mężczyźni? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN autora popularnego bloga o modzie Kamila Pawelskiego. Czy trzeba mieć dużo pieniędzy, by wyglądać modnie? Czego obawiają się mężczyźni?

  Mężczyzna wysoki czy niski? Muskularny czy smukły? Kobieta o wybujałych kształtach, a może wyglądająca jak modelka? Określenie "sexy" dla każdego można oznaczać zupełnie coś innego. Skąd te różnice? Co to znaczy, że istnieje kulturowa presja do bycia sexy? Co na nas działa u płci przeciwnej i dlaczego? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Barbarę Kurdej-Szatan, seksuolog Katarzynę Waszyńską i „Ekskluzywnego Menela” Kamila Pawelskiego.

  Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel, autor popularnego bloga o modzie męskiej, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyznał, że swego czasu dopadł go poważny kryzys, przeżył załamanie. Chciał popełnić samobójstwo. Dlaczego postanowił targnąć się na swoje życie? Co go przed tym uchroniło? Jak po tym wydarzeniu wygląda jego życie? Co się zmieniło?

  W środę w Dzień Dobry TVN: dlaczego królowa szwedzkich kryminałów jeździ samochodem w panterkę? Tylko u nas to, czego jeszcze nie wiecie o Camilli Läckberg. W programie także przystojny, uśmiechnięty, popularny i - jak się okazuje - niezbyt szczęśliwy. Co opowiedział nam o sobie twórca modowego blogu - Ekskluzywny Menel. Oprócz tego: kochają go wszyscy Polacy - Franciszek Pieczka właśnie obchodzi swój sześćdziesiąty rok w pracy. A na koniec: jest biedna i ma nadwagę - ciąg dalszy głośnej sprawy Pani Ani, samotnej matki, która walczy o odzyskanie dzieci. Bądźcie z nami o 8:00!