Anna Dereszowska pokazuje nowy dom. "Najważniejsza jest perspektywa"

Aktualizacja:
Anna Dereszowska

Anna Dereszowska ma teraz wyjątkowo dobry czas. Gwiazda i jej narzeczony postanowili zaryzykować i otwierają na Mazurach nowoczesną agroturystykę. Widzowie w nowym programie TVN Style "Budując marzenia" prześledzą każdy etap inwestycji, poznają też lokalną społeczność oraz sławną parę, która zdecydowała się na wyprowadzkę z wielkiego miasta. Aktorka pokazała właśnie, na jakim etapie są prace.

Anna Dereszowska buduje nowy dom

Aktorka i jej partner Daniel Duniak na budowę domu wybrali lokalizację z dala od miasta, gdzie można odpocząć i na chwilę zapomnieć o wszystkim. Swoje nowe życie chcą rozpocząć w otoczeniu przyrody. Gwiazda nie tylko zdradziła, gdzie dokładnie trwa budowa, ale także pokazała pierwsze zdjęcie.
- To Mazury obok Rynu, miejscowość nazywa się Ławki i tam nad jeziorem Szymonek będziemy robili naszą przestrzeń. Bardzo dużo sytuacja pandemiczna zmieniła w naszym podejściu do życia. Z osoby, która w gra teatrze - w ogóle nie gram. Mam dużo więcej czasu wolnego, choć ciągle dużo pracuję zawodowo - opowiadała nam ostatnio Anna Dereszowska.

"Budując marzenia" - o czym będzie program?

Powstające przez rok reality show pokaże pracę na nowym terenie od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych na Mazurach. Każdy z nich w zupełnie innym stylu, w urokliwej scenerii jezior.
Anna Dereszowska pokaże nam swój osobisty świat i zainspiruje do podjęcia czasem trudnych decyzji o ważnych zmianach. Widzowie poznają motywację gwiazdy, zobaczą też trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji. W każdym odcinku będą obserwować życie jej rodziny oraz przekonają się, jak buduje swoje marzenia.
- Robimy to z myślą, żeby tam mieszkać, żeby tam była nasza przestrzeń. Do tego przearanżowania życia zapraszamy państwa na antenie TVN Style. Pracujemy nad tym od prawie roku. Więc jakieś koncepcje już są, szukaliśmy inspiracji, przestrzeni. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem gruntu. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu - zdradziła nam Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska otwiera z narzeczonym nowoczesną agroturystykę. Zobacz wideo:

Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości