Adele ponownie wyjdzie za mąż? Fani zauważyli na palcu błyszczący brylant

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Najnowsze informacje ze świata gwiazd
Najnowsze informacje ze świata gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Adele nie kryje swoich uczuć przed światem. Wręcz przeciwnie. Coraz śmielej opowiada o związku z Richem Paulem. Sandra Hajduk opowiedziała w Dzień Dobry TVN o pierścionku, który pojawił się na dłoni gwiazdy.

Adele - światowa sława

Adele rozpoczęła karierę muzyczną w 2008 r. ze swoim debiutanckim albumem "19". Posiadaczka jednego z najbardziej poruszających głosów na świecie z każdym kolejnym krążkiem podbijała listy przebojów. 8 lat temu piosenkarka ogłosiła przerwę w karierze, by w 2021 roku wrócić z płytą "30". Artystka zwracała uwagę, że to jej najbardziej osobiste dzieło.

Twórczość gwiazdy miały promować "Weekends with Adele" w ekskluzywnym hotelu Caesars Palace w Las Vegas. W trakcie trzech miesięcy Brytyjka miała wystąpić przed publicznością w każdą sobotę i niedzielę. Dzień przed rozpoczęciem występów, na Instagramie wokalistki pojawił się filmik, w którym poinformowała, że pandemia pokrzyżowała jej koncertowe plany.

Adele zaręczona?

Adele przez prawie dziesięć lat była żoną Simona Koneckiego. Zakochani w 2012 roku doczekali się syna, a cztery lata później potajemnie wzięli ślub. Trzy lata później ogłosili rozstanie. Dziś Adele jest szczęśliwa u boku Richa Paula. Jak podaje "Daily Mail", para jest zaręczona.

- Jak niesie hollywoodzka wieść, Adele jest zaręczona. O tym, że jest zakochana, sama powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie mówiąc: "Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam obsesję na punkcie mojego partnera" - powiedziała Sandra Hajduk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości