68-letnia celebrytka została mamą. Ojcem dziecka jest jej zmarły syn. "Z nieba będziesz mi pomagać"

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
WP Kobieta
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestceDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Hiszpańska aktorka Ana Obregon pragnęła znowu zostać mamą po tym, jak straciła chorującego na raka syna Alexa. Gwiazda uznała, że wiek nie stanie jej na drodze do spełnienia marzenia. Skorzystała z usług surogatki, a po narodzinach dziecka wyznała, że ojcem maluszka jest właśnie Alex.

Ana Obregon - kim jest?

Ana Obregon zasłynęła w latach 90. w hiszpańskich serialach komediowych. To także prezenterka telewizyjna. Jednak największą uwagę prasy przykuwała od lat przez liczne operacje plastyczne. Zyskała nawet przydomek lokalnej Barbie.

W ostatnich latach gwiazda mierzyła się z osobistymi dramatami. Na nowotwór zmarł jej jedyny 28-letni syn Alex Lequio, a chwilę później rodzice, którzy wspierali ją w bolesnym czasie. Gwiazda zapragnęła znowu poczuć ciepło bliskich osób.

Ana Obregon w ciąży

Obregon pojawiła się na okładce magazynu "Hola!". Widzimy na nim aktorkę na wózku z maleństwem na rękach, przed jednym ze szpitali w Miami. Tytuł brzmi: "Ana Obregon, matka dziewczynki urodzonej w ciąży zastępczej". Choć w gazecie nie wskazano żadnej wypowiedzi aktorki, potwierdzającej bądź zaprzeczającej, że została matką, sama wkrótce odniosła się do sprawy.

Aktorka wrzuciła okładkę pisma na swój profil na Instagramie. - Złapano nas! Światło pełne miłości padło na mój mrok. Już nigdy nie będę sama. Znowu żyję - napisała. 

Ana Obregon i problem z hiszpańskim rządem

Ministrowie hiszpańskiego rządu skrytykowali 68-latkę, ponieważ surogacja w Hiszpanii jest nielegalna.

Jak podała agencja Reuters, trzech ministrów (do spraw równości, do spraw budżetu oraz do spraw prezydencji, kontaktów z parlamentem i demokracji) krytycznie wypowiedzieli się o sytuacji, mimo tego, że cały proceder miał miejsce za granicą. - Ciała kobiet nie powinny być kupowane ani wynajmowane, aby zaspokoić czyjeś pragnienia - powiedział hiszpański polityk, Felix Bolanos.

Ana Obregon ma córkę z własnym synem

Ana Obregon dozuje emocje związane z narodzinami dziecka. Tak jakby sensacji było jeszcze mało, po jakimś czasie od pierwszych doniesień o późnym macierzyństwie i wynajęciu surogatki wyjawiła mediom kolejną zaskakującą tajemnicę. Dziewczynka, która niedawno przyszła na świat, jest tak naprawdę zarówno córką, jak i wnuczką celebrytki, bowiem została spłodzona za pomocą zamrożonych plemników Alexa Lequio (zmarłego syna Any, który tuż przed śmiercią oddał swoją spermę do przechowania).

- Przysięgałam, że uratuję cię przed rakiem i zawiodłam cię. Obiecałam Ci, że sprowadzę na świat Twoją córkę i oto jest w moich ramionach. Kiedy ją trzymam, czuję nieopisane wzruszenie, bo to tak, jakbym znów trzymała Ciebie w ramionach. Przysięgam, że będę się nią opiekować z nieskończoną miłością, jaką mam do zaoferowania, a Ty z nieba będziesz mi pomagać - napisała Obregon na Instagramie, sugerując, że narodziny dziecka były spełnieniem woli jej syna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: WP Kobieta

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Guido Mieth

Pozostałe wiadomości